HK Mogo - Angers Ducs Tahminler
Kim kazanır?
Bahis ipuçları
9 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların HK Mogo 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Angers Ducs 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
7 / 10 son maçların HK Mogo tüm turnuvalarda 3. periyotta galibiyetle sonuçlandı
2 / 10 son maçların Angers Ducs tüm turnuvalarda 3. periyotta yenilgiyle bitti
Mərc:1x2 - 3 dönem - K1
7 / 10 son maçların HK Mogo tüm turnuvalarda 2. periyotta galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Angers Ducs 2. periyotta yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 dönem - K1
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların HK Mogo 1 periyotta galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 10 son maçların Angers Ducs tüm turnuvalarda 1. periyotta yenilgiyle bitti
Mərc:1x2 - 1 dönem - K1
2 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
Mərc:1x2 - X
1 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların HK Mogo 'si yenilgiyle sonuçlandı
7 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Angers Ducs 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 14.11.2025 18:41
Maç tahminleri
14/11/2025
HK Mogo
Angers Ducs
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 14.11.2025 18:41