HK Poprad - HK Spisska Nova Ves Tahminler
Kim kazanır?
Bahis ipuçları
8 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların HK Poprad 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların HK Poprad 'si galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların HK Spisska Nova Ves 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların HK Spisska Nova Ves 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
10 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların HK Poprad 'si kaybetmedi
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların HK Spisska Nova Ves 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Çift şans - 1X
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların HK Poprad 'si yenilgiyle sonuçlandı
6 / 10 Takımlar arasındaki son maçların HK Poprad 'si galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların HK Spisska Nova Ves 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
6 / 10 Takımlar arasındaki son maçların HK Spisska Nova Ves 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların HK Poprad 'si galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların HK Spisska Nova Ves 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların HK Poprad 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların HK Poprad 'si galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların HK Spisska Nova Ves 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
5 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
2 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
2 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
Mərc:1x2 - X
Maç tahminleri
19/12/2025
HK Poprad
HK Spisska Nova Ves
Bet:Çift şans - 12
Bahis parası koy