Ligler
Oran Formatı
Takvim
Sıralamalar
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

A.J. Catanzariti - Preston Brown: Tahminler

Yenile
Bitmiş 26/07 10:10

Maç incelemesi

Sitemiz mevcut istatistik bilgileri analiz etti ve A.J. Catanzariti ve Preston Brown arasındaki ITF Erkekler - Tek kategorisindeki maç için tahmin yaptı. Maç, M15 Pittsburgh, PA turnuvası kapsamında 26.07 gününde saat 10:10'de başlayacak.

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
A.J. Catanzariti
A.J - %
Preston Brown
PRE - %

Bahis ipuçları

A.J. Catanzariti

6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların A.J. Catanzariti 'si yenilgiyle sonuçlandı

Preston Brown

4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Preston Brown 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

A.J. Catanzariti

7 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki A.J. Catanzariti 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

A.J. Catanzariti

1 / 1 Rakipler arasındaki son maçların sayısı A.J. Catanzariti 2. setteki galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1

Preston Brown

5 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Preston Brown 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2

A.J. Catanzariti

4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların A.J. Catanzariti 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

A.J. Catanzariti

1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların A.J. Catanzariti 'si galibiyetle sonuçlandı

Preston Brown

6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Preston Brown 'si yenilgiyle sonuçlandı

Preston Brown

1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Preston Brown 'si galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Preston Brown

5 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Preston Brown 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 26.07.2023 07:40

A.J. Catanzariti inceleme

İstatistiklerin mevcut olduğu maçlarda A.J. Catanzariti, 10 maç oynadı. Bu maçlarda, A.J. Catanzariti, 9 seti ve 106 oyunu kazanmayı başardı ve 14 seti ve 125 oyunu kaybetti. Oyuncu 10 maçInda 4 kez kazandı ve 6 kaybetti.

Preston Brown inceleme

Mevcut istatistik bilgilerine göre, Preston Brown birkaç maç oynadı, 4 maçı, 9 seti ve 86 oyunu kazandı. Öte yandan takım, ayrıca 97 oyunu ve 12 seti kaybederek 6 maçı kaybetti.

Maç tahminleri

A.J. Catanzariti ve Preston Brown istatistiklerinin kapsamlı bir analizinin neticesinde sitemiz, Kazanan - Takım 1'in bu maçtaki en karlı bahis olduğu kanısındadır. Bu nedenle, bu tahmin üzerine bahis yapmayı seçerseniz, 1.833 'lik bir kazanma oranı alacaksınız.

26/07/2023

A.J. Catanzariti

10:10

Preston Brown

Bet:Kazanan - Takım 1

Oranlar:1.83

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 26.07.2023 07:40