Ligler
Oran Formatı
Takvim
Sıralamalar
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Alevtina Ibragimova - Valentina Ivanov: Tahminler

Yenile
Bitmiş 14/05 09:45
League: W35 Bastad

Maç incelemesi

Toplanan istatistiklere göre sitemiz, Alevtina Ibragimova ve Valentina Ivanov oyuncularının katıldığı ITF Bayanlar - Tek kategorisinde önümüzdeki maç için en iyi tahmini yaptır Oyun W35 Bastad şampiyonası kapsamında yer alacak ve 14.05 tarihinde saat 09:45’de başlamalıdır.

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Alevtina Ibragimova
ALE - %
Valentina Ivanov
VAL - %

Bahis ipuçları

Alevtina Ibragimova

6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Alevtina Ibragimova 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Valentina Ivanov

2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Valentina Ivanov 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Alevtina Ibragimova

1 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Alevtina Ibragimova 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1

Alevtina Ibragimova

4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Alevtina Ibragimova 'si yenilgiyle sonuçlandı

Valentina Ivanov

8 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Valentina Ivanov 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Valentina Ivanov

4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Valentina Ivanov 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2

Valentina Ivanov

4 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Valentina Ivanov 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 14.05.2026 19:40

Alevtina Ibragimova inceleme

İstatistiklerin mevcut olduğu maçlarda Alevtina Ibragimova, 10 maç oynadı. Bu maçlarda, Alevtina Ibragimova, 12 seti ve 100 oyunu kazanmayı başardı ve 10 seti ve 88 oyunu kaybetti. Oyuncu 10 maçInda 6 kez kazandı ve 4 kaybetti.

Valentina Ivanov inceleme

Mevcut istatistik bilgileri, Valentina Ivanov'in çeşitli maçlarda oynadığını gösteriyor. Takım 8 maçı, 17 seti ve 119 oyunu kazandı, ancak aynı zamanda 80 oyunu ve 5 seti kaybederek 2 maçı kaybetti.

Maç tahminleri

Sitemiz rakip takımları olan Alevtina Ibragimova ve Valentina Ivanov’in istatistiklerini analiz etti ve Kazanan - Takım 1'in bu maç için en iyi bahis olduğu kanısındadır. Bu tahmin üzerine bahis yapmak, size 1.29 oranında bir kazanma oranı verecektir.

14/05/2026

Alevtina Ibragimova

09:45

Valentina Ivanov

Bet:Kazanan - Takım 1

Oranlar:1.29

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 14.05.2026 19:40