Ligler
Oran Formatı
Takvim
Sıralamalar
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Alvaro Guillen Meza - Arthur Weber: Tahminler

Yenile
Bitmiş 12/07 06:55
League: M25 Kassel

Maç incelemesi

Toplanan istatistiklere göre sitemiz, Alvaro Guillen Meza ve Arthur Weber oyuncularının katıldığı ITF Erkekler - Tek kategorisinde önümüzdeki maç için en iyi tahmini yaptır Oyun M25 Kassel şampiyonası kapsamında yer alacak ve 12.07 tarihinde saat 06:55’de başlamalıdır.

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Alvaro Guillen Meza
ALV - %
Arthur Weber
ART - %

Bahis ipuçları

Arthur Weber

5 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Arthur Weber 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2

Alvaro Guillen Meza

2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Alvaro Guillen Meza 'si yenilgiyle sonuçlandı

Arthur Weber

4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Arthur Weber 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Alvaro Guillen Meza

8 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Alvaro Guillen Meza 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Arthur Weber

6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Arthur Weber 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Alvaro Guillen Meza

7 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Alvaro Guillen Meza 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1

Arthur Weber

5 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Arthur Weber 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 12.07.2024 19:40

Alvaro Guillen Meza inceleme

Alvaro Guillen Meza, istatistiklerin mevcut olduğu 10 maçı oynadı. Alvaro Guillen Meza, 18 seti ve 123 oyunu kazandı, ancak 5 seti ve 74 oyunu kaybetti. 10 maçtan, oyuncu 8 kez kazandı ve 2 kez kaybetti.

Arthur Weber inceleme

Arthur Weber çok sayıda maç oynadı ve 13 13'nin 4 maçını, 9 seti ve 101 oyunu kazandığı mevcut istatistik bilgilerinden anlaşıldı. Ancak, takım tüm maçları kazanamadı ve 112 oyunu ve 13 seti kaybederek 6 maçı kaybetti.

Maç tahminleri

Rakip takımların, Alvaro Guillen Meza ve Arthur Weber'in kapsamlı bir analizini yaptıktan sonra sitemiz, bu maç için en iyi bahsin Kazanan - Takım 1 olduğundan emindir. Bu tahmine göre bahis yaparsanız 1.18 kazanma oranını alırsınız.

12/07/2024

Alvaro Guillen Meza

06:55

Arthur Weber

Bet:Kazanan - Takım 1

Oranlar:1.18

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 12.07.2024 19:40