Andrea Motta - Tianhui Zhang: Tahminler
Maç incelemesi
Toplanan istatistiklere göre sitemiz, Andrea Motta ve Tianhui Zhang oyuncularının katıldığı ITF Erkekler - Tek kategorisinde önümüzdeki maç için en iyi tahmini yaptır Oyun M25 Luan şampiyonası kapsamında yer alacak ve 12.03 tarihinde saat 01:35’de başlamalıdır.
Kim kazanır?
Bahis ipuçları
2 / 3 Tüm turnuvalardaki son maçların Andrea Motta 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1
2 / 3 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Andrea Motta 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1
1 / 3 tüm turnuvalardaki son maçların Andrea Motta 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Tianhui Zhang 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
1 / 3 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Andrea Motta 'si yenilgiyle sonuçlandı
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Tianhui Zhang 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 12.03.2025 02:41
Andrea Motta inceleme
Andrea Motta, istatistiklerin mevcut olduğu 3 maçı oynadı. Andrea Motta, 2 seti ve 15 oyunu kazandı, ancak 2 seti ve 17 oyunu kaybetti. 3 maçtan, oyuncu 1 kez kazandı ve 1 kez kaybetti.
Tianhui Zhang inceleme
Mevcut istatistik bilgileri, Tianhui Zhang'in çeşitli maçlarda oynadığını gösteriyor. Takım 6 maçı, 12 seti ve 89 oyunu kazandı, ancak aynı zamanda 66 oyunu ve 5 seti kaybederek 1 maçı kaybetti.
Maç tahminleri
Sitemiz rakip takımları olan Andrea Motta ve Tianhui Zhang’in istatistiklerini analiz etti ve Kazanan - Takım 2'in bu maç için en iyi bahis olduğu kanısındadır. Bu tahmin üzerine bahis yapmak, size 1.175 oranında bir kazanma oranı verecektir.
12/03/2025
Andrea Motta
Tianhui Zhang
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 12.03.2025 02:41