Ligler
Oran Formatı
Takvim
Sıralamalar
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Anett Kontaveit - Lucrezia Stefanini: Tahminler

Yenile
Bitmiş 05/07 07:35
Country: WTA - Tek
League: Wimbledon

Maç incelemesi

Toplanan istatistiklere göre sitemiz, Anett Kontaveit ve Lucrezia Stefanini oyuncularının katıldığı WTA - Tek kategorisinde önümüzdeki maç için en iyi tahmini yaptır Oyun Wimbledon şampiyonası kapsamında yer alacak ve 05.07 tarihinde saat 07:35’de başlamalıdır.

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Anett Kontaveit
ANE - %
Lucrezia Stefanini
LUC - %

Bahis ipuçları

Lucrezia Stefanini

4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Lucrezia Stefanini 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2

Anett Kontaveit

5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Anett Kontaveit 'si yenilgiyle sonuçlandı

Lucrezia Stefanini

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Lucrezia Stefanini 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Anett Kontaveit

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Anett Kontaveit 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Lucrezia Stefanini

5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Lucrezia Stefanini 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Anett Kontaveit

2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Anett Kontaveit 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1

Anett Kontaveit

2 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Anett Kontaveit 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 02.07.2023 20:40

Anett Kontaveit inceleme

İstatistiklerin mevcut olduğu maçlarda Anett Kontaveit, 10 maç oynadı. Bu maçlarda, Anett Kontaveit, 11 seti ve 89 oyunu kazanmayı başardı ve 11 seti ve 73 oyunu kaybetti. Oyuncu 10 maçInda 5 kez kazandı ve 5 kaybetti.

Lucrezia Stefanini inceleme

Lucrezia Stefanini çok sayıda maç oynadı ve 12 12'nin 5 maçını, 10 seti ve 99 oyunu kazandığı mevcut istatistik bilgilerinden anlaşıldı. Ancak, takım tüm maçları kazanamadı ve 107 oyunu ve 12 seti kaybederek 5 maçı kaybetti.

Maç tahminleri

Rakip takımların, Anett Kontaveit ve Lucrezia Stefanini'in kapsamlı bir analizini yaptıktan sonra sitemiz, bu maç için en iyi bahsin Kazanan - Takım 2 olduğundan emindir. Bu tahmine göre bahis yaparsanız 2.253 kazanma oranını alırsınız.

05/07/2023

Anett Kontaveit

07:35

Lucrezia Stefanini

Bet:Kazanan - Takım 2

Oranlar:2.25

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 02.07.2023 20:40