Anouck Vrancken Peeters - Ariana Arseneault: Tahminler
Maç incelemesi
Sitemiz mevcut istatistik bilgileri analiz etti ve Anouck Vrancken Peeters ve Ariana Arseneault arasındaki ITF Bayanlar - Tek kategorisindeki maç için tahmin yaptı. Maç, W35 The Hague turnuvası kapsamında 18.02 gününde saat 08:30'de başlayacak.
Kim kazanır?
Bahis ipuçları
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Anouck Vrancken Peeters 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Ariana Arseneault 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
6 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Ariana Arseneault 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2
5 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Anouck Vrancken Peeters 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1
5 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Anouck Vrancken Peeters 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Anouck Vrancken Peeters 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Ariana Arseneault 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 18.02.2026 18:40
Anouck Vrancken Peeters inceleme
Anouck Vrancken Peeters sporcusu, istatistiklerin mevcut olduğu 10 maça katıldı. Bu maçlarda, Anouck Vrancken Peeters, 14 seti ve 94 oyunu kazandı, ancak 9 seti ve 94 oyunu kaybetti. Anouck Vrancken Peeters, 10 maçında 6 kez kazandı, ancak 4 kaybetti.
Ariana Arseneault inceleme
Ariana Arseneault çok sayıda maç oynadı ve 10 10'nin 5 maçını, 13 seti ve 106 oyunu kazandığı mevcut istatistik bilgilerinden anlaşıldı. Ancak, takım tüm maçları kazanamadı ve 108 oyunu ve 10 seti kaybederek 5 maçı kaybetti.
Maç tahminleri
Anouck Vrancken Peeters ve Ariana Arseneault istatistiklerinin kapsamlı bir analizinin neticesinde sitemiz, Kazanan - Takım 2'in bu maçtaki en karlı bahis olduğu kanısındadır. Bu nedenle, bu tahmin üzerine bahis yapmayı seçerseniz, 2.39 'lik bir kazanma oranı alacaksınız.
18/02/2026
Anouck Vrancken Peeters
Ariana Arseneault
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 18.02.2026 18:40