Ligler
Oran Formatı
Takvim
Sıralamalar
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Aunchisa Chanta - Fangran Tian: Tahminler

Yenile
Bitmiş 26/06 23:30

Maç incelemesi

Toplanan istatistiklere göre sitemiz, Aunchisa Chanta ve Fangran Tian oyuncularının katıldığı ITF Bayanlar - Tek kategorisinde önümüzdeki maç için en iyi tahmini yaptır Oyun W15 Hong Kong şampiyonası kapsamında yer alacak ve 26.06 tarihinde saat 23:30’de başlamalıdır.

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Aunchisa Chanta
AUN - %
Fangran Tian
FAN - %

Bahis ipuçları

Aunchisa Chanta

9 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Aunchisa Chanta 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Fangran Tian

3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Fangran Tian 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Fangran Tian

4 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Fangran Tian 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2

Aunchisa Chanta

1 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Aunchisa Chanta 'si yenilgiyle sonuçlandı

Fangran Tian

6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Fangran Tian 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Aunchisa Chanta

4 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Aunchisa Chanta 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1

Aunchisa Chanta

4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Aunchisa Chanta 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 27.06.2025 01:40

Aunchisa Chanta inceleme

Aunchisa Chanta sporcusu, istatistiklerin mevcut olduğu 10 maça katıldı. Bu maçlarda, Aunchisa Chanta, 19 seti ve 82 oyunu kazandı, ancak 4 seti ve 82 oyunu kaybetti. Aunchisa Chanta, 10 maçında 9 kez kazandı, ancak 1 kaybetti.

Fangran Tian inceleme

Mevcut istatistik bilgilerine göre, Fangran Tian birkaç maç oynadı, 6 maçı, 12 seti ve 92 oyunu kazandı. Öte yandan takım, ayrıca 64 oyunu ve 6 seti kaybederek 3 maçı kaybetti.

Maç tahminleri

Rakip takımların, Aunchisa Chanta ve Fangran Tian'in kapsamlı bir analizini yaptıktan sonra sitemiz, bu maç için en iyi bahsin Kazanan - Takım 2 olduğundan emindir. Bu tahmine göre bahis yaparsanız 1.8 kazanma oranını alırsınız.

26/06/2025

Aunchisa Chanta

23:30

Fangran Tian

Bet:Kazanan - Takım 2

Oranlar:1.80

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 27.06.2025 01:40