Belinda Bencic - Katie Volynets: Tahminler
Maç incelemesi
Sitemiz mevcut istatistik bilgileri analiz etti ve Belinda Bencic ve Katie Volynets arasındaki WTA - Tek kategorisindeki maç için tahmin yaptı. Maç, Beijing turnuvası kapsamında 26.09 gününde saat 08:15'de başlayacak.
Kim kazanır?
Bahis ipuçları
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Belinda Bencic 'si yenilgiyle sonuçlandı
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Katie Volynets 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
5 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Katie Volynets 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2
6 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Belinda Bencic 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1
6 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Belinda Bencic 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Belinda Bencic 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Katie Volynets 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 25.09.2025 20:45
Belinda Bencic inceleme
Belinda Bencic sporcusu, istatistiklerin mevcut olduğu 10 maça katıldı. Bu maçlarda, Belinda Bencic, 13 seti ve 120 oyunu kazandı, ancak 11 seti ve 120 oyunu kaybetti. Belinda Bencic, 10 maçında 6 kez kazandı, ancak 4 kaybetti.
Katie Volynets inceleme
Mevcut istatistik bilgileri, Katie Volynets'in çeşitli maçlarda oynadığını gösteriyor. Takım 6 maçı, 14 seti ve 118 oyunu kazandı, ancak aynı zamanda 106 oyunu ve 11 seti kaybederek 4 maçı kaybetti.
Maç tahminleri
Belinda Bencic ve Katie Volynets istatistiklerinin kapsamlı bir analizinin neticesinde sitemiz, Kazanan - Takım 2'in bu maçtaki en karlı bahis olduğu kanısındadır. Bu nedenle, bu tahmin üzerine bahis yapmayı seçerseniz, 2.47 'lik bir kazanma oranı alacaksınız.
26/09/2025
Belinda Bencic
Katie Volynets
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 25.09.2025 20:45