Carol Zhao - Mei Yamaguchi: Tahminler
Maç incelemesi
Mevcut istatistik bilgileri kullanarak sitemiz Carol Zhao ve Mei Yamaguchi arasındaki ITF Bayanlar - Tek maçının sonucunu tahmin ettti. Bu maç W75 Kurume turnuvası kapsamında 16.05 gününde saat 21:05'de başlayacak.
Kim kazanır?
Bahis ipuçları
4 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Mei Yamaguchi 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Carol Zhao 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Mei Yamaguchi 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Carol Zhao 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Mei Yamaguchi 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Carol Zhao 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1
2 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Carol Zhao 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 16.05.2024 20:40
Carol Zhao inceleme
İstatistiklerin mevcut olduğu maçlarda Carol Zhao, 10 maç oynadı. Bu maçlarda, Carol Zhao, 11 seti ve 116 oyunu kazanmayı başardı ve 12 seti ve 108 oyunu kaybetti. Oyuncu 10 maçInda 5 kez kazandı ve 5 kaybetti.
Mei Yamaguchi inceleme
Mevcut istatistik bilgilerine göre, Mei Yamaguchi birkaç maç oynadı, 5 maçı, 11 seti ve 93 oyunu kazandı. Öte yandan takım, ayrıca 85 oyunu ve 10 seti kaybederek 5 maçı kaybetti.
Maç tahminleri
Sitemiz rakip takımları olan Carol Zhao ve Mei Yamaguchi’in istatistiklerini analiz etti ve Kazanan - Takım 2'in bu maç için en iyi bahis olduğu kanısındadır. Bu tahmin üzerine bahis yapmak, size 2.37 oranında bir kazanma oranı verecektir.
16/05/2024
Carol Zhao
Mei Yamaguchi
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 16.05.2024 20:40