Denys Molchanov/Matej Vocel - Patrik Trhac/Marcus Willis: Tahminler
Maç incelemesi
Toplanan istatistiklere göre sitemiz, Denys Molchanov/Matej Vocel ve Patrik Trhac/Marcus Willis oyuncularının katıldığı Challenger Erkekler - Çift kategorisinde önümüzdeki maç için en iyi tahmini yaptır Oyun Prague şampiyonası kapsamında yer alacak ve 08.05 tarihinde saat 04:40’de başlamalıdır.
Kim kazanır?
Bahis ipuçları
1 / 2 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Denys Molchanov/Matej Vocel 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1
1 / 2 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Denys Molchanov/Matej Vocel 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 4 tüm turnuvalardaki son maçların Patrik Trhac/Marcus Willis 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
1 / 2 tüm turnuvalardaki son maçların Denys Molchanov/Matej Vocel 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 4 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Patrik Trhac/Marcus Willis 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
1 / 4 Tüm turnuvalardaki son maçların Patrik Trhac/Marcus Willis 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2
1 / 4 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Patrik Trhac/Marcus Willis 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 08.05.2025 04:40
Denys Molchanov/Matej Vocel inceleme
Denys Molchanov/Matej Vocel, istatistiklerin mevcut olduğu 2 maçı oynadı. Denys Molchanov/Matej Vocel, 2 seti ve 22 oyunu kazandı, ancak 2 seti ve 21 oyunu kaybetti. 2 maçtan, oyuncu 1 kez kazandı ve 1 kez kaybetti.
Patrik Trhac/Marcus Willis inceleme
Mevcut istatistik bilgileri, Patrik Trhac/Marcus Willis'in çeşitli maçlarda oynadığını gösteriyor. Takım 2 maçı, 4 seti ve 64 oyunu kazandı, ancak aynı zamanda 59 oyunu ve 6 seti kaybederek 2 maçı kaybetti.
Maç tahminleri
Denys Molchanov/Matej Vocel ve Patrik Trhac/Marcus Willis istatistiklerinin kapsamlı bir analizinin neticesinde sitemiz, Kazanan - Takım 1'in bu maçtaki en karlı bahis olduğu kanısındadır. Bu nedenle, bu tahmin üzerine bahis yapmayı seçerseniz, 1.8 'lik bir kazanma oranı alacaksınız.
08/05/2025
Denys Molchanov/Matej Vocel
Patrik Trhac/Marcus Willis
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 08.05.2025 04:40