Ligler
Oran Formatı
Takvim
Sıralamalar
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Eva Vedder - Chelsea Fontenel: Tahminler

Yenile
Planlı 25/06 04:00

Maç incelemesi

Toplanan istatistiklere göre sitemiz, Eva Vedder ve Chelsea Fontenel oyuncularının katıldığı ITF Bayanlar - Tek kategorisinde önümüzdeki maç için en iyi tahmini yaptır Oyun W50 Palma del Rio şampiyonası kapsamında yer alacak ve 25.06 tarihinde saat 04:00’de başlamalıdır.

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Eva Vedder
EVA - %
Chelsea Fontenel
CHE - %

Bahis ipuçları

Chelsea Fontenel

6 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Chelsea Fontenel 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2

Eva Vedder

7 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Eva Vedder 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Chelsea Fontenel

5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Chelsea Fontenel 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Eva Vedder

6 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Eva Vedder 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1

Chelsea Fontenel

6 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Chelsea Fontenel 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2

Eva Vedder

3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Eva Vedder 'si yenilgiyle sonuçlandı

Chelsea Fontenel

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Chelsea Fontenel 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 25.06.2026 19:40

Eva Vedder inceleme

Eva Vedder, istatistiklerin mevcut olduğu 10 maçı oynadı. Eva Vedder, 14 seti ve 114 oyunu kazandı, ancak 7 seti ve 86 oyunu kaybetti. 10 maçtan, oyuncu 7 kez kazandı ve 3 kez kaybetti.

Chelsea Fontenel inceleme

Chelsea Fontenel çok sayıda maç oynadı ve 10 10'nin 5 maçını, 9 seti ve 96 oyunu kazandığı mevcut istatistik bilgilerinden anlaşıldı. Ancak, takım tüm maçları kazanamadı ve 93 oyunu ve 10 seti kaybederek 5 maçı kaybetti.

Maç tahminleri

Eva Vedder ve Chelsea Fontenel istatistiklerinin kapsamlı bir analizinin neticesinde sitemiz, Kazanan - Takım 1'in bu maçtaki en karlı bahis olduğu kanısındadır. Bu nedenle, bu tahmin üzerine bahis yapmayı seçerseniz, 1.26 'lik bir kazanma oranı alacaksınız.

25/06/2026

Eva Vedder

04:00

Chelsea Fontenel

Bet:Kazanan - Takım 1

Oranlar:1.26

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 25.06.2026 19:40