Federico Iannaccone - Steven Diez: Tahminler
Maç incelemesi
Toplanan istatistiklere göre sitemiz, Federico Iannaccone ve Steven Diez oyuncularının katıldığı ITF Erkekler - Tek kategorisinde önümüzdeki maç için en iyi tahmini yaptır Oyun M15 Torello şampiyonası kapsamında yer alacak ve 07.03 tarihinde saat 04:45’de başlamalıdır.
Kim kazanır?
Bahis ipuçları
7 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Steven Diez 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2
7 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Federico Iannaccone 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Steven Diez 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Federico Iannaccone 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Steven Diez 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Federico Iannaccone 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1
3 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Federico Iannaccone 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 07.03.2024 06:40
Federico Iannaccone inceleme
Federico Iannaccone, istatistiklerin mevcut olduğu 10 maçı oynadı. Federico Iannaccone, 15 seti ve 128 oyunu kazandı, ancak 10 seti ve 90 oyunu kaybetti. 10 maçtan, oyuncu 7 kez kazandı ve 3 kez kaybetti.
Steven Diez inceleme
Mevcut istatistik bilgilerine göre, Steven Diez birkaç maç oynadı, 3 maçı, 7 seti ve 86 oyunu kazandı. Öte yandan takım, ayrıca 118 oyunu ve 15 seti kaybederek 7 maçı kaybetti.
Maç tahminleri
Rakip takımların, Federico Iannaccone ve Steven Diez'in kapsamlı bir analizini yaptıktan sonra sitemiz, bu maç için en iyi bahsin Kazanan - Takım 2 olduğundan emindir. Bu tahmine göre bahis yaparsanız 1.775 kazanma oranını alırsınız.
07/03/2024
Federico Iannaccone
Steven Diez
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 07.03.2024 06:40