Ligler
Oran Formatı
Takvim
Sıralamalar
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Isabella Barrera Aguirre - Berta Bonardi: Tahminler

Yenile
Bitmiş 24/03 13:00
League: W35 Junin

Maç incelemesi

Sitemiz mevcut istatistik bilgileri analiz etti ve Isabella Barrera Aguirre ve Berta Bonardi arasındaki ITF Bayanlar - Tek kategorisindeki maç için tahmin yaptı. Maç, W35 Junin turnuvası kapsamında 24.03 gününde saat 13:00'de başlayacak.

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Isabella Barrera Aguirre
ISA - %
Berta Bonardi
BER - %

Bahis ipuçları

Isabella Barrera Aguirre

3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Isabella Barrera Aguirre 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Berta Bonardi

5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Berta Bonardi 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Berta Bonardi

7 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Berta Bonardi 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Berta Bonardi

2 / 2 Rakipler arasındaki son maçların sayısı Berta Bonardi 2. setteki galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2

Isabella Barrera Aguirre

7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Isabella Barrera Aguirre 'si yenilgiyle sonuçlandı

Isabella Barrera Aguirre

2 / 2 Takımlar arasındaki son maçların Isabella Barrera Aguirre 'si galibiyetle sonuçlandı

Berta Bonardi

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Berta Bonardi 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Berta Bonardi

2 / 2 Takımlar arasındaki son maçların Berta Bonardi 'si galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Isabella Barrera Aguirre

5 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Isabella Barrera Aguirre 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1

Isabella Barrera Aguirre

5 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Isabella Barrera Aguirre 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 24.03.2026 19:40

Isabella Barrera Aguirre inceleme

İstatistiklerin mevcut olduğu maçlarda Isabella Barrera Aguirre, 10 maç oynadı. Bu maçlarda, Isabella Barrera Aguirre, 9 seti ve 73 oyunu kazanmayı başardı ve 14 seti ve 109 oyunu kaybetti. Oyuncu 10 maçInda 3 kez kazandı ve 7 kaybetti.

Berta Bonardi inceleme

Berta Bonardi çok sayıda maç oynadı ve 13 13'nin 5 maçını, 13 seti ve 120 oyunu kazandığı mevcut istatistik bilgilerinden anlaşıldı. Ancak, takım tüm maçları kazanamadı ve 117 oyunu ve 13 seti kaybederek 5 maçı kaybetti.

Maç tahminleri

Sitemiz rakip takımları olan Isabella Barrera Aguirre ve Berta Bonardi’in istatistiklerini analiz etti ve Kazanan - Takım 2'in bu maç için en iyi bahis olduğu kanısındadır. Bu tahmin üzerine bahis yapmak, size 1.46 oranında bir kazanma oranı verecektir.

24/03/2026

Isabella Barrera Aguirre

13:00

Berta Bonardi

Bet:Kazanan - Takım 2

Oranlar:1.46

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 24.03.2026 19:40