Ligler
Oran Formatı
Takvim
Sıralamalar
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Iva Primorac - Clara Vlasselaer: Tahminler

Yenile
Bitmiş 21/11 08:30
League: W25 Ortisei

Maç incelemesi

Toplanan istatistiklere göre sitemiz, Iva Primorac ve Clara Vlasselaer oyuncularının katıldığı ITF Bayanlar - Tek kategorisinde önümüzdeki maç için en iyi tahmini yaptır Oyun W25 Ortisei şampiyonası kapsamında yer alacak ve 21.11 tarihinde saat 08:30’de başlamalıdır.

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Iva Primorac
IVA - %
Clara Vlasselaer
CLA - %

Bahis ipuçları

Iva Primorac

3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Iva Primorac 'si yenilgiyle sonuçlandı

Clara Vlasselaer

4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Clara Vlasselaer 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Iva Primorac

7 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Iva Primorac 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1

Iva Primorac

7 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Iva Primorac 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Clara Vlasselaer

6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Clara Vlasselaer 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Clara Vlasselaer

2 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Clara Vlasselaer 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2

Clara Vlasselaer

2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Clara Vlasselaer 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 21.11.2023 09:40

Iva Primorac inceleme

Iva Primorac sporcusu, istatistiklerin mevcut olduğu 10 maça katıldı. Bu maçlarda, Iva Primorac, 15 seti ve 87 oyunu kazandı, ancak 6 seti ve 87 oyunu kaybetti. Iva Primorac, 10 maçında 7 kez kazandı, ancak 3 kaybetti.

Clara Vlasselaer inceleme

Mevcut istatistik bilgilerine göre, Clara Vlasselaer birkaç maç oynadı, 4 maçı, 10 seti ve 99 oyunu kazandı. Öte yandan takım, ayrıca 103 oyunu ve 12 seti kaybederek 6 maçı kaybetti.

Maç tahminleri

Rakip takımların, Iva Primorac ve Clara Vlasselaer'in kapsamlı bir analizini yaptıktan sonra sitemiz, bu maç için en iyi bahsin Kazanan - Takım 1 olduğundan emindir. Bu tahmine göre bahis yaparsanız 1.5 kazanma oranını alırsınız.

21/11/2023

Iva Primorac

08:30

Clara Vlasselaer

Bet:Kazanan - Takım 1

Oranlar:1.50

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 21.11.2023 09:40