Ligler
Oran Formatı
Takvim
Sıralamalar
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Iva Primorac - Eva Marie Voracek: Tahminler

Yenile
Bitmiş 02/07 09:25

Maç incelemesi

Toplanan istatistiklere göre sitemiz, Iva Primorac ve Eva Marie Voracek oyuncularının katıldığı ITF Bayanlar - Tek kategorisinde önümüzdeki maç için en iyi tahmini yaptır Oyun W35 Stuttgart-Vaihingen şampiyonası kapsamında yer alacak ve 02.07 tarihinde saat 09:25’de başlamalıdır.

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Iva Primorac
IVA - %
Eva Marie Voracek
EVA - %

Bahis ipuçları

Iva Primorac

7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Iva Primorac 'si yenilgiyle sonuçlandı

Eva Marie Voracek

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Eva Marie Voracek 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Eva Marie Voracek

3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Eva Marie Voracek 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Eva Marie Voracek

1 / 1 Rakipler arasındaki son maçların sayısı Eva Marie Voracek için 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2

Iva Primorac

3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Iva Primorac 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1

Iva Primorac

3 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Iva Primorac 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1

Iva Primorac

3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Iva Primorac 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Iva Primorac

1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Iva Primorac 'si galibiyetle sonuçlandı

Eva Marie Voracek

5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Eva Marie Voracek 'si yenilgiyle sonuçlandı

Eva Marie Voracek

1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Eva Marie Voracek 'si galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 02.07.2025 09:40

Iva Primorac inceleme

Iva Primorac sporcusu, istatistiklerin mevcut olduğu 10 maça katıldı. Bu maçlarda, Iva Primorac, 9 seti ve 128 oyunu kazandı, ancak 15 seti ve 128 oyunu kaybetti. Iva Primorac, 10 maçında 3 kez kazandı, ancak 7 kaybetti.

Eva Marie Voracek inceleme

Mevcut istatistik bilgileri, Eva Marie Voracek'in çeşitli maçlarda oynadığını gösteriyor. Takım 5 maçı, 13 seti ve 110 oyunu kazandı, ancak aynı zamanda 107 oyunu ve 12 seti kaybederek 5 maçı kaybetti.

Maç tahminleri

Rakip takımların, Iva Primorac ve Eva Marie Voracek'in kapsamlı bir analizini yaptıktan sonra sitemiz, bu maç için en iyi bahsin Kazanan - Takım 2 olduğundan emindir. Bu tahmine göre bahis yaparsanız 2.384 kazanma oranını alırsınız.

02/07/2025

Iva Primorac

09:25

Eva Marie Voracek

Bet:Kazanan - Takım 2

Oranlar:2.38

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 02.07.2025 09:40