Jan Kumstat - Federico Bondioli: Tahminler
Maç incelemesi
Sitemiz mevcut istatistik bilgileri analiz etti ve Jan Kumstat ve Federico Bondioli arasındaki ITF Erkekler - Tek kategorisindeki maç için tahmin yaptı. Maç, M15 Sharm ElSheikh 3 turnuvası kapsamında 13.02 gününde saat 03:35'de başlayacak.
Kim kazanır?
Bahis ipuçları
9 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Federico Bondioli 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2
7 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Jan Kumstat 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Federico Bondioli 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Jan Kumstat 'si yenilgiyle sonuçlandı
7 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Federico Bondioli 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Jan Kumstat 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1
1 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Jan Kumstat 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1
Jan Kumstat inceleme
Jan Kumstat sporcusu, istatistiklerin mevcut olduğu 10 maça katıldı. Bu maçlarda, Jan Kumstat, 14 seti ve 97 oyunu kazandı, ancak 8 seti ve 97 oyunu kaybetti. Jan Kumstat, 10 maçında 7 kez kazandı, ancak 3 kaybetti.
Federico Bondioli inceleme
Federico Bondioli çok sayıda maç oynadı ve 9 9'nin 7 maçını, 15 seti ve 124 oyunu kazandığı mevcut istatistik bilgilerinden anlaşıldı. Ancak, takım tüm maçları kazanamadı ve 109 oyunu ve 9 seti kaybederek 3 maçı kaybetti.
Maç tahminleri
Rakip takımların, Jan Kumstat ve Federico Bondioli'in kapsamlı bir analizini yaptıktan sonra sitemiz, bu maç için en iyi bahsin Kazanan - Takım 2 olduğundan emindir.
13/02/2025
Jan Kumstat
Federico Bondioli
Bet:Kazanan - Takım 2
Bahis parası koy