Jea Moon Lee - Sho Shimabukuro: Tahminler
Maç incelemesi
Mevcut istatistik bilgileri kullanarak sitemiz Jea Moon Lee ve Sho Shimabukuro arasındaki Challenger Erkekler - Tek maçının sonucunu tahmin ettti. Bu maç Gwangju turnuvası kapsamında 15.04 gününde saat 22:05'de başlayacak.
Kim kazanır?
Bahis ipuçları
5 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Sho Shimabukuro 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Jea Moon Lee 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
8 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Sho Shimabukuro 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Jea Moon Lee 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Sho Shimabukuro 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Jea Moon Lee 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1
2 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Jea Moon Lee 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1
Jea Moon Lee inceleme
Jea Moon Lee, istatistiklerin mevcut olduğu 10 maçı oynadı. Jea Moon Lee, 10 seti ve 106 oyunu kazandı, ancak 14 seti ve 121 oyunu kaybetti. 10 maçtan, oyuncu 4 kez kazandı ve 6 kez kaybetti.
Sho Shimabukuro inceleme
Mevcut istatistik bilgileri, Sho Shimabukuro'in çeşitli maçlarda oynadığını gösteriyor. Takım 2 maçı, 7 seti ve 104 oyunu kazandı, ancak aynı zamanda 126 oyunu ve 16 seti kaybederek 8 maçı kaybetti.
Maç tahminleri
Rakip takımların, Jea Moon Lee ve Sho Shimabukuro'in kapsamlı bir analizini yaptıktan sonra sitemiz, bu maç için en iyi bahsin Kazanan - Takım 2 olduğundan emindir.
15/04/2024
Jea Moon Lee
Sho Shimabukuro
Bet:Kazanan - Takım 2
Bahis parası koy