Jessica Pieri - Panna Udvardy: Tahminler
Maç incelemesi
Toplanan istatistiklere göre sitemiz, Jessica Pieri ve Panna Udvardy oyuncularının katıldığı ITF Bayanlar - Tek kategorisinde önümüzdeki maç için en iyi tahmini yaptır Oyun W75 Blois şampiyonası kapsamında yer alacak ve 19.06 tarihinde saat 05:40’de başlamalıdır.
Kim kazanır?
Bahis ipuçları
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Jessica Pieri 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Panna Udvardy 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
6 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Jessica Pieri 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1
4 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Jessica Pieri 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1
7 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Panna Udvardy 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2
7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Jessica Pieri 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Panna Udvardy 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 18.06.2025 22:40
Jessica Pieri inceleme
Jessica Pieri, istatistiklerin mevcut olduğu 10 maçı oynadı. Jessica Pieri, 7 seti ve 90 oyunu kazandı, ancak 16 seti ve 123 oyunu kaybetti. 10 maçtan, oyuncu 3 kez kazandı ve 7 kez kaybetti.
Panna Udvardy inceleme
Mevcut istatistik bilgileri, Panna Udvardy'in çeşitli maçlarda oynadığını gösteriyor. Takım 4 maçı, 11 seti ve 108 oyunu kazandı, ancak aynı zamanda 110 oyunu ve 13 seti kaybederek 6 maçı kaybetti.
Maç tahminleri
Jessica Pieri ve Panna Udvardy istatistiklerinin kapsamlı bir analizinin neticesinde sitemiz, Kazanan - Takım 2'in bu maçtaki en karlı bahis olduğu kanısındadır. Bu nedenle, bu tahmin üzerine bahis yapmayı seçerseniz, 1.31 'lik bir kazanma oranı alacaksınız.
19/06/2025
Jessica Pieri
Panna Udvardy
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 18.06.2025 22:40