Ligler
Oran Formatı
Takvim
Sıralamalar
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Johannes Haerteis - Luca Hesselmann: Tahminler

Yenile
Bitmiş 30/08 11:20

Maç incelemesi

Sitemiz mevcut istatistik bilgileri analiz etti ve Johannes Haerteis ve Luca Hesselmann arasındaki ITF Erkekler - Tek kategorisindeki maç için tahmin yaptı. Maç, M15 Allershausen turnuvası kapsamında 30.08 gününde saat 11:20'de başlayacak.

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Johannes Haerteis
JOH - %
Luca Hesselmann
LUC - %

Bahis ipuçları

Johannes Haerteis

6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Johannes Haerteis 'si yenilgiyle sonuçlandı

Luca Hesselmann

1 / 2 tüm turnuvalardaki son maçların Luca Hesselmann 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Luca Hesselmann

2 / 2 Tüm turnuvalardaki son maçların Luca Hesselmann 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2

Luca Hesselmann

2 / 2 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Luca Hesselmann 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2

Johannes Haerteis

5 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Johannes Haerteis 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1

Johannes Haerteis

4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Johannes Haerteis 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Luca Hesselmann

1 / 2 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Luca Hesselmann 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 30.08.2023 09:40

Johannes Haerteis inceleme

Johannes Haerteis, istatistiklerin mevcut olduğu 10 maçı oynadı. Johannes Haerteis, 11 seti ve 112 oyunu kazandı, ancak 14 seti ve 134 oyunu kaybetti. 10 maçtan, oyuncu 4 kez kazandı ve 6 kez kaybetti.

Luca Hesselmann inceleme

Mevcut istatistik bilgilerine göre, Luca Hesselmann birkaç maç oynadı, 1 maçı, 2 seti ve 17 oyunu kazandı. Öte yandan takım, ayrıca 21 oyunu ve 3 seti kaybederek 1 maçı kaybetti.

Maç tahminleri

Sitemiz rakip takımları olan Johannes Haerteis ve Luca Hesselmann’in istatistiklerini analiz etti ve Kazanan - Takım 1'in bu maç için en iyi bahis olduğu kanısındadır. Bu tahmin üzerine bahis yapmak, size 1.05 oranında bir kazanma oranı verecektir.

30/08/2023

Johannes Haerteis

11:20

Luca Hesselmann

Bet:Kazanan - Takım 1

Oranlar:1.05

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 30.08.2023 09:40