Juan Carlos Prado Angelo - Andrea Collarini: Tahminler
Maç incelemesi
Mevcut istatistik bilgileri kullanarak sitemiz Juan Carlos Prado Angelo ve Andrea Collarini arasındaki Challenger Erkekler - Tek maçının sonucunu tahmin ettti. Bu maç Cali turnuvası kapsamında 08.10 gününde saat 11:40'de başlayacak.
Kim kazanır?
Bahis ipuçları
5 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Juan Carlos Prado Angelo 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Juan Carlos Prado Angelo 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Juan Carlos Prado Angelo 'si galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Andrea Collarini 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Andrea Collarini 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Juan Carlos Prado Angelo 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Andrea Collarini 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Andrea Collarini 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 1 Rakipler arasındaki son maçların sayısı Andrea Collarini için 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2
4 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Andrea Collarini 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 1 Rakipler arasındaki son maçların sayısı Andrea Collarini 2. setteki galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 08.10.2025 05:40
Juan Carlos Prado Angelo inceleme
Juan Carlos Prado Angelo sporcusu, istatistiklerin mevcut olduğu 10 maça katıldı. Bu maçlarda, Juan Carlos Prado Angelo, 13 seti ve 100 oyunu kazandı, ancak 8 seti ve 100 oyunu kaybetti. Juan Carlos Prado Angelo, 10 maçında 6 kez kazandı, ancak 4 kaybetti.
Andrea Collarini inceleme
Andrea Collarini çok sayıda maç oynadı ve 9 9'nin 5 maçını, 10 seti ve 105 oyunu kazandığı mevcut istatistik bilgilerinden anlaşıldı. Ancak, takım tüm maçları kazanamadı ve 104 oyunu ve 9 seti kaybederek 4 maçı kaybetti.
Maç tahminleri
Sitemiz rakip takımları olan Juan Carlos Prado Angelo ve Andrea Collarini’in istatistiklerini analiz etti ve Kazanan - Takım 1'in bu maç için en iyi bahis olduğu kanısındadır. Bu tahmin üzerine bahis yapmak, size 2.13 oranında bir kazanma oranı verecektir.
08/10/2025
Juan Carlos Prado Angelo
Andrea Collarini
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 08.10.2025 05:40