Ligler
Oran Formatı
Takvim
Sıralamalar
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Kane Bonsach Ganley - Pierluigi Basile: Tahminler

Yenile
Bitmiş 23/11 06:00

Maç incelemesi

Toplanan istatistiklere göre sitemiz, Kane Bonsach Ganley ve Pierluigi Basile oyuncularının katıldığı ITF Erkekler - Tek kategorisinde önümüzdeki maç için en iyi tahmini yaptır Oyun M15 Alcala de Henares şampiyonası kapsamında yer alacak ve 23.11 tarihinde saat 06:00’de başlamalıdır.

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Kane Bonsach Ganley
KAN - %
Pierluigi Basile
PIE - %

Bahis ipuçları

Kane Bonsach Ganley

3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Kane Bonsach Ganley 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Pierluigi Basile

3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Pierluigi Basile 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Kane Bonsach Ganley

3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Kane Bonsach Ganley 'si yenilgiyle sonuçlandı

Pierluigi Basile

4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Pierluigi Basile 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Pierluigi Basile

2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Pierluigi Basile 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2

Kane Bonsach Ganley

3 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Kane Bonsach Ganley 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1

Pierluigi Basile

2 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Pierluigi Basile 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 23.11.2024 18:40

Kane Bonsach Ganley inceleme

Kane Bonsach Ganley sporcusu, istatistiklerin mevcut olduğu 10 maça katıldı. Bu maçlarda, Kane Bonsach Ganley, 7 seti ve 64 oyunu kazandı, ancak 8 seti ve 64 oyunu kaybetti. Kane Bonsach Ganley, 10 maçında 3 kez kazandı, ancak 3 kaybetti.

Pierluigi Basile inceleme

Mevcut istatistik bilgilerine göre, Pierluigi Basile birkaç maç oynadı, 4 maçı, 9 seti ve 70 oyunu kazandı. Öte yandan takım, ayrıca 71 oyunu ve 6 seti kaybederek 3 maçı kaybetti.

Maç tahminleri

Kane Bonsach Ganley ve Pierluigi Basile istatistiklerinin kapsamlı bir analizinin neticesinde sitemiz, Kazanan - Takım 1'in bu maçtaki en karlı bahis olduğu kanısındadır. Bu nedenle, bu tahmin üzerine bahis yapmayı seçerseniz, 2.31 'lik bir kazanma oranı alacaksınız.

23/11/2024

Kane Bonsach Ganley

06:00

Pierluigi Basile

Bet:Kazanan - Takım 1

Oranlar:2.31

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 23.11.2024 18:40