Ligler
Oran Formatı
Takvim
Sıralamalar
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Ksenia Efremova - Jenna Defalco: Tahminler

Yenile
Bitmiş 28/07 04:30

Maç incelemesi

Toplanan istatistiklere göre sitemiz, Ksenia Efremova ve Jenna Defalco oyuncularının katıldığı ITF Bayanlar - Tek kategorisinde önümüzdeki maç için en iyi tahmini yaptır Oyun W15 Monastir 28 şampiyonası kapsamında yer alacak ve 28.07 tarihinde saat 04:30’de başlamalıdır.

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Ksenia Efremova
KSE - %
Jenna Defalco
JEN - %

Bahis ipuçları

Ksenia Efremova

2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Ksenia Efremova 'si yenilgiyle sonuçlandı

Jenna Defalco

6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Jenna Defalco 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Jenna Defalco

5 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Jenna Defalco 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2

Ksenia Efremova

8 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Ksenia Efremova 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Jenna Defalco

2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Jenna Defalco 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Ksenia Efremova

6 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Ksenia Efremova 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1

Jenna Defalco

5 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Jenna Defalco 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 28.07.2024 19:40

Ksenia Efremova inceleme

Ksenia Efremova, istatistiklerin mevcut olduğu 10 maçı oynadı. Ksenia Efremova, 17 seti ve 116 oyunu kazandı, ancak 4 seti ve 77 oyunu kaybetti. 10 maçtan, oyuncu 8 kez kazandı ve 2 kez kaybetti.

Jenna Defalco inceleme

Mevcut istatistik bilgileri, Jenna Defalco'in çeşitli maçlarda oynadığını gösteriyor. Takım 6 maçı, 12 seti ve 107 oyunu kazandı, ancak aynı zamanda 96 oyunu ve 5 seti kaybederek 2 maçı kaybetti.

Maç tahminleri

Rakip takımların, Ksenia Efremova ve Jenna Defalco'in kapsamlı bir analizini yaptıktan sonra sitemiz, bu maç için en iyi bahsin Kazanan - Takım 1 olduğundan emindir. Bu tahmine göre bahis yaparsanız 1.29 kazanma oranını alırsınız.

28/07/2024

Ksenia Efremova

04:30

Jenna Defalco

Bet:Kazanan - Takım 1

Oranlar:1.29

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 28.07.2024 19:40