Ligler
Oran Formatı
Takvim
Sıralamalar
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Lucie Petruzelova - Mio Mushika: Tahminler

Yenile
Bitmiş 01/04 14:10

Maç incelemesi

Sitemiz mevcut istatistik bilgileri analiz etti ve Lucie Petruzelova ve Mio Mushika arasındaki ITF Bayanlar - Tek kategorisindeki maç için tahmin yaptı. Maç, W35 Jackson, MS turnuvası kapsamında 01.04 gününde saat 14:10'de başlayacak.

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Lucie Petruzelova
LUC - %
Mio Mushika
MIO - %

Bahis ipuçları

Lucie Petruzelova

6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Lucie Petruzelova 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mio Mushika

7 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Mio Mushika 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Mio Mushika

6 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Mio Mushika 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2

Mio Mushika

6 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Mio Mushika 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2

Lucie Petruzelova

5 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Lucie Petruzelova 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1

Lucie Petruzelova

4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Lucie Petruzelova 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mio Mushika

3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Mio Mushika 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 01.04.2026 19:40

Lucie Petruzelova inceleme

İstatistiklerin mevcut olduğu maçlarda Lucie Petruzelova, 10 maç oynadı. Bu maçlarda, Lucie Petruzelova, 10 seti ve 96 oyunu kazanmayı başardı ve 14 seti ve 124 oyunu kaybetti. Oyuncu 10 maçInda 4 kez kazandı ve 6 kaybetti.

Mio Mushika inceleme

Mevcut istatistik bilgileri, Mio Mushika'in çeşitli maçlarda oynadığını gösteriyor. Takım 7 maçı, 16 seti ve 119 oyunu kazandı, ancak aynı zamanda 77 oyunu ve 7 seti kaybederek 3 maçı kaybetti.

Maç tahminleri

Sitemiz rakip takımları olan Lucie Petruzelova ve Mio Mushika’in istatistiklerini analiz etti ve Kazanan - Takım 1'in bu maç için en iyi bahis olduğu kanısındadır. Bu tahmin üzerine bahis yapmak, size 2.321 oranında bir kazanma oranı verecektir.

01/04/2026

Lucie Petruzelova

14:10

Mio Mushika

Bet:Kazanan - Takım 1

Oranlar:2.32

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 01.04.2026 19:40