Ligler
Oran Formatı
Takvim
Sıralamalar
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Mikael Ymer - Axel Garcian: Tahminler

Yenile
Bitmiş 12/06 05:35
League: M25 Varnamo

Maç incelemesi

Toplanan istatistiklere göre sitemiz, Mikael Ymer ve Axel Garcian oyuncularının katıldığı ITF Erkekler - Tek kategorisinde önümüzdeki maç için en iyi tahmini yaptır Oyun M25 Varnamo şampiyonası kapsamında yer alacak ve 12.06 tarihinde saat 05:35’de başlamalıdır.

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Mikael Ymer
MIK - %
Axel Garcian
AXE - %

Bahis ipuçları

Axel Garcian

7 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Axel Garcian 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2

Mikael Ymer

3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Mikael Ymer 'si yenilgiyle sonuçlandı

Axel Garcian

6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Axel Garcian 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Axel Garcian

6 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Axel Garcian 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2

Mikael Ymer

7 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Mikael Ymer 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Axel Garcian

4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Axel Garcian 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Mikael Ymer

5 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Mikael Ymer 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 12.06.2025 05:40

Mikael Ymer inceleme

Mikael Ymer sporcusu, istatistiklerin mevcut olduğu 10 maça katıldı. Bu maçlarda, Mikael Ymer, 16 seti ve 112 oyunu kazandı, ancak 10 seti ve 112 oyunu kaybetti. Mikael Ymer, 10 maçında 7 kez kazandı, ancak 3 kaybetti.

Axel Garcian inceleme

Axel Garcian çok sayıda maç oynadı ve 10 10'nin 6 maçını, 13 seti ve 108 oyunu kazandığı mevcut istatistik bilgilerinden anlaşıldı. Ancak, takım tüm maçları kazanamadı ve 89 oyunu ve 10 seti kaybederek 4 maçı kaybetti.

Maç tahminleri

Rakip takımların, Mikael Ymer ve Axel Garcian'in kapsamlı bir analizini yaptıktan sonra sitemiz, bu maç için en iyi bahsin Kazanan - Takım 1 olduğundan emindir. Bu tahmine göre bahis yaparsanız 1.29 kazanma oranını alırsınız.

12/06/2025

Mikael Ymer

05:35

Axel Garcian

Bet:Kazanan - Takım 1

Oranlar:1.29

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 12.06.2025 05:40