Mio Mushika - Momoko Kobori: Tahminler
Maç incelemesi
Toplanan istatistiklere göre sitemiz, Mio Mushika ve Momoko Kobori oyuncularının katıldığı ITF Bayanlar - Tek kategorisinde önümüzdeki maç için en iyi tahmini yaptır Oyun W25 Karuizawa şampiyonası kapsamında yer alacak ve 26.05 tarihinde saat 20:30’de başlamalıdır.
Kim kazanır?
Bahis ipuçları
5 / 9 tüm turnuvalardaki son maçların Mio Mushika 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Momoko Kobori 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
3 / 9 Tüm turnuvalardaki son maçların Mio Mushika 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1
3 / 9 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Mio Mushika 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1
5 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Momoko Kobori 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2
4 / 9 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Mio Mushika 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Momoko Kobori 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 26.05.2023 20:40
Mio Mushika inceleme
Mio Mushika sporcusu, istatistiklerin mevcut olduğu 9 maça katıldı. Bu maçlarda, Mio Mushika, 10 seti ve 90 oyunu kazandı, ancak 10 seti ve 90 oyunu kaybetti. Mio Mushika, 9 maçında 5 kez kazandı, ancak 4 kaybetti.
Momoko Kobori inceleme
Mevcut istatistik bilgilerine göre, Momoko Kobori birkaç maç oynadı, 5 maçı, 11 seti ve 95 oyunu kazandı. Öte yandan takım, ayrıca 104 oyunu ve 10 seti kaybederek 5 maçı kaybetti.
Maç tahminleri
Sitemiz rakip takımları olan Mio Mushika ve Momoko Kobori’in istatistiklerini analiz etti ve Kazanan - Takım 2'in bu maç için en iyi bahis olduğu kanısındadır. Bu tahmin üzerine bahis yapmak, size 1.36 oranında bir kazanma oranı verecektir.
26/05/2023
Mio Mushika
Momoko Kobori
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 26.05.2023 20:40