Ligler
Oran Formatı
Takvim
Sıralamalar
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Nagi Hanatani - Kanako Morisaki: Tahminler

Yenile
Bitmiş 05/06 00:00

Maç incelemesi

Mevcut istatistik bilgileri kullanarak sitemiz Nagi Hanatani ve Kanako Morisaki arasındaki ITF Bayanlar - Tek maçının sonucunu tahmin ettti. Bu maç W15 Kawaguchi turnuvası kapsamında 05.06 gününde saat 00:00'de başlayacak.

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Nagi Hanatani
NAG - %
Kanako Morisaki
KAN - %

Bahis ipuçları

Nagi Hanatani

4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Nagi Hanatani 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Kanako Morisaki

6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Kanako Morisaki 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Nagi Hanatani

6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Nagi Hanatani 'si yenilgiyle sonuçlandı

Kanako Morisaki

4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Kanako Morisaki 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Kanako Morisaki

4 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Kanako Morisaki 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2

Nagi Hanatani

3 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Nagi Hanatani 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1

Nagi Hanatani

3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Nagi Hanatani 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1

Nagi Hanatani inceleme

Nagi Hanatani sporcusu, istatistiklerin mevcut olduğu 10 maça katıldı. Bu maçlarda, Nagi Hanatani, 8 seti ve 92 oyunu kazandı, ancak 12 seti ve 92 oyunu kaybetti. Nagi Hanatani, 10 maçında 4 kez kazandı, ancak 6 kaybetti.

Kanako Morisaki inceleme

Mevcut istatistik bilgileri, Kanako Morisaki'in çeşitli maçlarda oynadığını gösteriyor. Takım 4 maçı, 13 seti ve 120 oyunu kazandı, ancak aynı zamanda 131 oyunu ve 14 seti kaybederek 6 maçı kaybetti.

Maç tahminleri

Sitemiz rakip takımları olan Nagi Hanatani ve Kanako Morisaki’in istatistiklerini analiz etti ve Kazanan - Takım 2'in bu maç için en iyi bahis olduğu kanısındadır.

05/06/2024

Nagi Hanatani

00:00

Kanako Morisaki

Bet:Kazanan - Takım 2

Bahis parası koy