Ligler
Oran Formatı
Takvim
Sıralamalar
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Nathan Trouve - Ji Sung Nam: Tahminler

Yenile
Bitmiş 15/11 23:00

Maç incelemesi

Toplanan istatistiklere göre sitemiz, Nathan Trouve ve Ji Sung Nam oyuncularının katıldığı Challenger Erkekler - Tek kategorisinde önümüzdeki maç için en iyi tahmini yaptır Oyun Yokohama şampiyonası kapsamında yer alacak ve 15.11 tarihinde saat 23:00’de başlamalıdır.

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Nathan Trouve
NAT - %
Ji Sung Nam
JI - %

Bahis ipuçları

Nathan Trouve

4 / 6 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Nathan Trouve 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1

Nathan Trouve

1 / 6 tüm turnuvalardaki son maçların Nathan Trouve 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Ji Sung Nam

5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Ji Sung Nam 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Nathan Trouve

5 / 6 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Nathan Trouve 'si yenilgiyle sonuçlandı

Ji Sung Nam

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Ji Sung Nam 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Ji Sung Nam

4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Ji Sung Nam 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2

Ji Sung Nam

4 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Ji Sung Nam 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 15.11.2025 23:40

Nathan Trouve inceleme

İstatistiklerin mevcut olduğu maçlarda Nathan Trouve, 6 maç oynadı. Bu maçlarda, Nathan Trouve, 4 seti ve 63 oyunu kazanmayı başardı ve 11 seti ve 85 oyunu kaybetti. Oyuncu 6 maçInda 1 kez kazandı ve 5 kaybetti.

Ji Sung Nam inceleme

Mevcut istatistik bilgileri, Ji Sung Nam'in çeşitli maçlarda oynadığını gösteriyor. Takım 5 maçı, 13 seti ve 127 oyunu kazandı, ancak aynı zamanda 114 oyunu ve 12 seti kaybederek 5 maçı kaybetti.

Maç tahminleri

Rakip takımların, Nathan Trouve ve Ji Sung Nam'in kapsamlı bir analizini yaptıktan sonra sitemiz, bu maç için en iyi bahsin Kazanan - Takım 1 olduğundan emindir. Bu tahmine göre bahis yaparsanız 2.39 kazanma oranını alırsınız.

15/11/2025

Nathan Trouve

23:00

Ji Sung Nam

Bet:Kazanan - Takım 1

Oranlar:2.39

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 15.11.2025 23:40