Nuria Parrizas-Diaz - Jule Niemeier: Tahminler
Maç incelemesi
Toplanan istatistiklere göre sitemiz, Nuria Parrizas-Diaz ve Jule Niemeier oyuncularının katıldığı WTA - Tek kategorisinde önümüzdeki maç için en iyi tahmini yaptır Oyun Madrid şampiyonası kapsamında yer alacak ve 22.04 tarihinde saat 06:25’de başlamalıdır.
Kim kazanır?
Bahis ipuçları
7 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Nuria Parrizas-Diaz 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 2 Rakipler arasındaki son maçların sayısı Nuria Parrizas-Diaz 2. setteki galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1
7 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Jule Niemeier 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 2 Rakipler arasındaki son maçların sayısı Jule Niemeier 2. setteki galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Nuria Parrizas-Diaz 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların Nuria Parrizas-Diaz 'si galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Jule Niemeier 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların Jule Niemeier 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
6 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Jule Niemeier 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 2 Rakipler arasındaki son maçların sayısı Jule Niemeier için 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2
6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Nuria Parrizas-Diaz 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların Nuria Parrizas-Diaz 'si galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Jule Niemeier 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların Jule Niemeier 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 21.04.2024 20:40
Nuria Parrizas-Diaz inceleme
Nuria Parrizas-Diaz, istatistiklerin mevcut olduğu 10 maçı oynadı. Nuria Parrizas-Diaz, 9 seti ve 99 oyunu kazandı, ancak 14 seti ve 122 oyunu kaybetti. 10 maçtan, oyuncu 4 kez kazandı ve 6 kez kaybetti.
Jule Niemeier inceleme
Mevcut istatistik bilgileri, Jule Niemeier'in çeşitli maçlarda oynadığını gösteriyor. Takım 4 maçı, 10 seti ve 106 oyunu kazandı, ancak aynı zamanda 112 oyunu ve 12 seti kaybederek 5 maçı kaybetti.
Maç tahminleri
Rakip takımların, Nuria Parrizas-Diaz ve Jule Niemeier'in kapsamlı bir analizini yaptıktan sonra sitemiz, bu maç için en iyi bahsin Kazanan - Takım 1 olduğundan emindir. Bu tahmine göre bahis yaparsanız 2 kazanma oranını alırsınız.
22/04/2024
Nuria Parrizas-Diaz
Jule Niemeier
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 21.04.2024 20:40