Ligler
Oran Formatı
Takvim
Sıralamalar
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Stefan Palosi - Tom Gentzsch: Tahminler

Yenile
Bitmiş 13/10 13:20

Maç incelemesi

Toplanan istatistiklere göre sitemiz, Stefan Palosi ve Tom Gentzsch oyuncularının katıldığı Challenger Erkekler - Tek kategorisinde önümüzdeki maç için en iyi tahmini yaptır Oyun Saint Brieuc şampiyonası kapsamında yer alacak ve 13.10 tarihinde saat 13:20’de başlamalıdır.

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Stefan Palosi
STE - %
Tom Gentzsch
TOM - %

Bahis ipuçları

Stefan Palosi

6 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Stefan Palosi 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1

Stefan Palosi

7 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Stefan Palosi 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Tom Gentzsch

2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Tom Gentzsch 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Stefan Palosi

3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Stefan Palosi 'si yenilgiyle sonuçlandı

Tom Gentzsch

8 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Tom Gentzsch 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Tom Gentzsch

4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Tom Gentzsch 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2

Tom Gentzsch

4 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Tom Gentzsch 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 13.10.2024 13:40

Stefan Palosi inceleme

Stefan Palosi, istatistiklerin mevcut olduğu 10 maçı oynadı. Stefan Palosi, 16 seti ve 116 oyunu kazandı, ancak 8 seti ve 93 oyunu kaybetti. 10 maçtan, oyuncu 7 kez kazandı ve 3 kez kaybetti.

Tom Gentzsch inceleme

Mevcut istatistik bilgilerine göre, Tom Gentzsch birkaç maç oynadı, 8 maçı, 18 seti ve 127 oyunu kazandı. Öte yandan takım, ayrıca 90 oyunu ve 6 seti kaybederek 2 maçı kaybetti.

Maç tahminleri

Sitemiz rakip takımları olan Stefan Palosi ve Tom Gentzsch’in istatistiklerini analiz etti ve Kazanan - Takım 1'in bu maç için en iyi bahis olduğu kanısındadır. Bu tahmin üzerine bahis yapmak, size 2.1 oranında bir kazanma oranı verecektir.

13/10/2024

Stefan Palosi

13:20

Tom Gentzsch

Bet:Kazanan - Takım 1

Oranlar:2.10

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 13.10.2024 13:40