Taylah Preston - Tara Wuerth: Tahminler
Maç incelemesi
Toplanan istatistiklere göre sitemiz, Taylah Preston ve Tara Wuerth oyuncularının katıldığı ITF Bayanlar - Tek kategorisinde önümüzdeki maç için en iyi tahmini yaptır Oyun W75 Zagreb şampiyonası kapsamında yer alacak ve 14.05 tarihinde saat 04:05’de başlamalıdır.
Kim kazanır?
Bahis ipuçları
6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Taylah Preston 'si yenilgiyle sonuçlandı
7 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Tara Wuerth 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
5 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Taylah Preston 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 1 Rakipler arasındaki son maçların sayısı Taylah Preston için 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Tara Wuerth 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Taylah Preston 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Taylah Preston 'si galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Tara Wuerth 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Tara Wuerth 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
4 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Tara Wuerth 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 14.05.2025 04:40
Taylah Preston inceleme
Taylah Preston sporcusu, istatistiklerin mevcut olduğu 10 maça katıldı. Bu maçlarda, Taylah Preston, 10 seti ve 117 oyunu kazandı, ancak 14 seti ve 117 oyunu kaybetti. Taylah Preston, 10 maçında 4 kez kazandı, ancak 6 kaybetti.
Tara Wuerth inceleme
Mevcut istatistik bilgilerine göre, Tara Wuerth birkaç maç oynadı, 7 maçı, 14 seti ve 109 oyunu kazandı. Öte yandan takım, ayrıca 103 oyunu ve 9 seti kaybederek 3 maçı kaybetti.
Maç tahminleri
Taylah Preston ve Tara Wuerth istatistiklerinin kapsamlı bir analizinin neticesinde sitemiz, Kazanan - Takım 1'in bu maçtaki en karlı bahis olduğu kanısındadır. Bu nedenle, bu tahmin üzerine bahis yapmayı seçerseniz, 2.275 'lik bir kazanma oranı alacaksınız.
14/05/2025
Taylah Preston
Tara Wuerth
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 14.05.2025 04:40