Weronika Falkowska - Anika Jaskova: Tahminler
Maç incelemesi
Toplanan istatistiklere göre sitemiz, Weronika Falkowska ve Anika Jaskova oyuncularının katıldığı ITF Bayanlar - Tek kategorisinde önümüzdeki maç için en iyi tahmini yaptır Oyun W25 Poertschach şampiyonası kapsamında yer alacak ve 06.06 tarihinde saat 11:30’de başlamalıdır.
Kim kazanır?
Bahis ipuçları
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Weronika Falkowska 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Anika Jaskova 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
4 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Anika Jaskova 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2
6 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Weronika Falkowska 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Weronika Falkowska 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Anika Jaskova 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
6 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Weronika Falkowska 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 06.06.2023 11:40
Weronika Falkowska inceleme
Weronika Falkowska sporcusu, istatistiklerin mevcut olduğu 10 maça katıldı. Bu maçlarda, Weronika Falkowska, 13 seti ve 97 oyunu kazandı, ancak 10 seti ve 97 oyunu kaybetti. Weronika Falkowska, 10 maçında 6 kez kazandı, ancak 4 kaybetti.
Anika Jaskova inceleme
Anika Jaskova çok sayıda maç oynadı ve 12 12'nin 5 maçını, 11 seti ve 103 oyunu kazandığı mevcut istatistik bilgilerinden anlaşıldı. Ancak, takım tüm maçları kazanamadı ve 102 oyunu ve 12 seti kaybederek 5 maçı kaybetti.
Maç tahminleri
Rakip takımların, Weronika Falkowska ve Anika Jaskova'in kapsamlı bir analizini yaptıktan sonra sitemiz, bu maç için en iyi bahsin Kazanan - Takım 2 olduğundan emindir. Bu tahmine göre bahis yaparsanız 2.335 kazanma oranını alırsınız.
06/06/2023
Weronika Falkowska
Anika Jaskova
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 06.06.2023 11:40