Ligler
Oran Formatı
Takvim
Sıralamalar
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Yuta Kawahashi - Ryuki Matsuda: Tahminler

Yenile
Bitmiş 23/11 22:00

Maç incelemesi

Toplanan istatistiklere göre sitemiz, Yuta Kawahashi ve Ryuki Matsuda oyuncularının katıldığı Challenger Erkekler - Tek kategorisinde önümüzdeki maç için en iyi tahmini yaptır Oyun Yokkaichi şampiyonası kapsamında yer alacak ve 23.11 tarihinde saat 22:00’de başlamalıdır.

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Yuta Kawahashi
YUT - %
Ryuki Matsuda
RYU - %

Bahis ipuçları

Yuta Kawahashi

3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Yuta Kawahashi 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1

Yuta Kawahashi

2 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Yuta Kawahashi 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Ryuki Matsuda

2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Ryuki Matsuda 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Yuta Kawahashi

4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Yuta Kawahashi 'si yenilgiyle sonuçlandı

Ryuki Matsuda

1 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Ryuki Matsuda 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Ryuki Matsuda

2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Ryuki Matsuda 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2

Ryuki Matsuda

2 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Ryuki Matsuda 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 23.11.2024 22:40

Yuta Kawahashi inceleme

Yuta Kawahashi sporcusu, istatistiklerin mevcut olduğu 10 maça katıldı. Bu maçlarda, Yuta Kawahashi, 6 seti ve 75 oyunu kazandı, ancak 9 seti ve 75 oyunu kaybetti. Yuta Kawahashi, 10 maçında 2 kez kazandı, ancak 4 kaybetti.

Ryuki Matsuda inceleme

Ryuki Matsuda çok sayıda maç oynadı ve 5 5'nin 1 maçını, 2 seti ve 34 oyunu kazandığı mevcut istatistik bilgilerinden anlaşıldı. Ancak, takım tüm maçları kazanamadı ve 42 oyunu ve 5 seti kaybederek 2 maçı kaybetti.

Maç tahminleri

Rakip takımların, Yuta Kawahashi ve Ryuki Matsuda'in kapsamlı bir analizini yaptıktan sonra sitemiz, bu maç için en iyi bahsin Kazanan - Takım 1 olduğundan emindir. Bu tahmine göre bahis yaparsanız 2.05 kazanma oranını alırsınız.

23/11/2024

Yuta Kawahashi

22:00

Ryuki Matsuda

Bet:Kazanan - Takım 1

Oranlar:2.05

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 23.11.2024 22:40