1. FC Saarbrucken - SC Verl 23.08.2023 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm 1. FC Saarbrucken ve SC Verl arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. 1. FC Saarbrucken ve SC Verl arasındaki maçın olası sonucunun - 1x2 - K1 olacaktır.
23/08/2023
1. FC Saarbrucken
SC Verl
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 23.08.2023 19:40
Maç incelemesi
Almanya kategori var olan yaklaşan 3. Lig turnuvası, 1. FC Saarbrucken ve SC Verl arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 23.08 tarihinde, 13:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem 1. FC Saarbrucken hem de SC Verl için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 8 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 28.01.23 tarihinde, 2:0 nihai skorla gerçekleşti. 1. FC Saarbrucken takımı, 5 maçta galip geldi, bu arada SC Verl takımı, 3 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 16-12 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
1. FC Saarbrucken inceleme
Mevcut 3. Lig sezonu boyunca, 1. FC Saarbrucken takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 5 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 3 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 7 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 14. konumuna getirdi. Ortalama olarak, 1. FC Saarbrucken, 23 gol attı ve maç başına 10 gol yedi, +13 gol farkı oldu. 1. FC Saarbrucken kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 27.3 gol atar. 1. FC Saarbrucken takımın kendi sahasındaki 5 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 50%'ini oluşmaktadır. . 1. FC Saarbrucken takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 27.3 dakika lazım.
SC Verl inceleme
Mevcut 3. Lig sezonunda, SC Verl 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 3'ini kazandı ve toplamda 3 galibiyet, 6 mağlubiyet ve 6 kayıp elde etti. 1 berabere. Takım 19 gol attı ve 20 gol yedi, bu da -1'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, SC Verl sıralamalarda 20. konumunda. Ortalama olarak, SC Verl deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 23.1 golü. SC Verl'in deplasman maçlarında, her iki takım da 9 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 90%'ini oluşturuyor. SC Verl oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 23.1 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. 1. Saarbrucken | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20. Verl | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Zaman
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına 1. FC Saarbrucken ve SC Verl için 3. Lig turnuvasında 2023/2024 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
8 / 10 of last matches 1. FC Saarbrucken in all competitions had less than 3 goals
10 / 10 of last matches 1. FC Saarbrucken in 3. Lig had less than 3 goals
8 / 10 of last matches SC Verl in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches SC Verl in 3. Lig had less than 3 goals
Mərc:Toplam - Altında (2.5)
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların 1. FC Saarbrucken 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların 1. FC Saarbrucken 'si 3. Lig yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların SC Verl 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 10 son maçların SC Verl 'si 3. Lig onun galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 8 Takımlar arasındaki son maçların SC Verl 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların 1. FC Saarbrucken 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
1 / 10 son maç yüzdesi içinde 1. FC Saarbrucken ve 3. Lig 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların SC Verl 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 son maçın SC Verl 'si 3. Lig 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
3 / 8 takımlar arasındaki son maçların sayısı SC Verl 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
2 / 10 son maçın 1. FC Saarbrucken 'si 3. Lig 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki SC Verl 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 son maçın SC Verl 'si 3. Lig 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 8 takımlar arasındaki son maçların sayısı SC Verl için 1. yarıda galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 yarı - K2
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
3 / 10 son maçların 1. FC Saarbrucken 'si 3. Lig berabere bitti
1 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
1 / 10 son maçların SC Verl 'si 3. Lig berabere bitti
Mərc:1x2 - X
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların 1. FC Saarbrucken 'si berabere kalmadı
7 / 10 son maçların 3. Lig 1. FC Saarbrucken 'si berabere sonuçlanmadı
8 / 8 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
9 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların SC Verl 'si berabere kalmadı
9 / 10 son maçların 3. Lig SC Verl 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 23.08.2023 19:40
En son 8 karşılaşması sırasında 1. FC Saarbrucken 5 kere kazandı,0 beraberlik ve 3 SC Verl galibiyeti oluştu.Averaj 1. FC Saarbrucken lehine 16-12 kadar.
Geçen sezonun maçları: 1-0 (1. FC Saarbrucken ev sahibi) ; 2-0 (SC Verl ev sahibi).
1. FC Saarbrucken son 6 maçın hepsinde gol yedi.
1. FC Saarbrucken 12 maçtır en az bir gol attı.
SC Verl son 19 maçın hepsinde gol yedi.
SC Verl 7 maçtır en az bir gol attı.
1. FC Saarbrucken ilk yarıda 45% kazanır, SC Verl 30% kazanır.
1. FC Saarbrucken ilk yarıda 45% kazanır, SC Verl 30% kazanır.
Son karşılaşmalarının kazananı SC Verl.
Son karşılaşmalarında SC Verl,2 gol farkla kazandı.
1. FC Saarbrucken evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 76%.
SC Verl deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 50%.
1. FC Saarbrucken evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 16%.
SC Verl deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 11%.
1. FC Saarbrucken son zamanlardaki 3. Lig performansı SC Verl daha iyi.
1. FC Saarbrucken son 5 maçtaki performansı SC Verl daha iyi.
Son 5 maçta,1. FC Saarbrucken 3 kere,SC Verl 2 kere kazandı,0 maç berabere bitti.
1. FC Saarbrucken,SC Verl karşısında 1.8,SC Verl,1. FC Saarbrucken karşısında 1.4 gol atıyor(genel olarak).
1. FC Saarbrucken ve SC Verl arasındaki maçlarda ortalama gol sayısı 3.2.
1. FC Saarbrucken ve SC Verl arasındaki maçların ilk yarılarında atılan ortalama gol sayısı 1.2.
İki takım da 3. Lig 'da son maçlarını kazanamadı.
1. FC Saarbrucken evinde 2.18 gol ve SC Verl deplasmanda 1.63 gol atıyor(genel ortalama).
İki takım da son maçlarını kaybetti.
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!