Agropecuario - Defensores Unidos 25.05.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Agropecuario ve Defensores Unidos arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Agropecuario ve Defensores Unidos arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Altında (2.5) olacaktır.
25/05/2024
Agropecuario
Defensores Unidos
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 25.05.2024 19:41
Maç incelemesi
Arjantin kategori var olan yaklaşan Primera Nacional turnuvası, Agropecuario ve Defensores Unidos arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 25.05 tarihinde, 14:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Agropecuario hem de Defensores Unidos için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 2 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 10.09.23 tarihinde, 2:0 nihai skorla gerçekleşti. Agropecuario takımı, 1 maçta galip geldi, bu arada Defensores Unidos takımı, 1 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 2-2 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Agropecuario inceleme
Mevcut Primera Nacional sezonu boyunca, Agropecuario takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 2 galibiyet, 5 mağlubiyet ve 3 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 1 galibiyet vardı. Ortalama olarak, Agropecuario, 5 gol attı ve maç başına 10 gol yedi, -5 gol farkı oldu. Agropecuario kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 60 gol atar. Agropecuario takımın kendi sahasındaki 4 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 40%'ini oluşmaktadır. . Agropecuario takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 60 dakika lazım.
Defensores Unidos inceleme
Mevcut Primera Nacional sezonunda, Defensores Unidos 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 0'ini kazandı ve toplamda 2 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 kayıp elde etti. 5 berabere. Takım 6 gol attı ve 19 gol yedi, bu da -13'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, Defensores Unidos deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 35.8 golü. Defensores Unidos'in deplasman maçlarında, her iki takım da 4 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 40%'ini oluşturuyor. Defensores Unidos oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 35.8 dakikası gerekir.
Diğer tahminler
USL Lig 2
Hill Country Lobos-Lonestar SC
ABD NPSL
Joy St Louis Park-Minnesota Blizzard FC
USL Lig 2
Atletico Union-Real Colorado
Dünya Kupası
Hollanda-Fas
MLS+
Whitecaps +-Timber +
Timber +-Bulls +
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Zaman
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Agropecuario ve Defensores Unidos için Primera Nacional turnuvasında 2024/2024 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
5 / 10 of last matches in all competitions Agropecuario played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Primera Nacional Agropecuario played with a score of 0:0
2 / 2 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions Defensores Unidos played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Primera Nacional Defensores Unidos played with a score of 0:0
Mərc:İlk golu vuran - X
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Agropecuario 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 son maçların Agropecuario 'si Primera Nacional yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Defensores Unidos 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların Defensores Unidos 'si Primera Nacional onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların Defensores Unidos 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
3 / 10 son maçın Agropecuario 'si Primera Nacional 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 1 yarı - K2
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
3 / 10 son maçların Agropecuario 'si Primera Nacional berabere bitti
5 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
5 / 10 son maçların Defensores Unidos 'si Primera Nacional berabere bitti
Mərc:1x2 - X
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Agropecuario 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 son maçların Agropecuario 'si Primera Nacional yenilgiyle sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların Agropecuario 'si galibiyetle sonuçlandı
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Defensores Unidos 'si kaybetmedi
7 / 10 son maçların Primera Nacional Defensores Unidos 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
5 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Agropecuario 'sinde en az bir takım gol atamadı
5 / 10 son maçların Agropecuario 'sinde Primera Nacional en az bir takım gol atamadı
2 / 2 Takımlar arasındaki son maçların sinde takımlardan en az biri gol atamadı
6 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Defensores Unidos 'sinde en az bir takım gol atamadı
6 / 10 son maçların Defensores Unidos 'sinde Primera Nacional en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 25.05.2024 19:41
Agropecuario Argentino Primera Nacional'de son oynadığı 4 karşılaşmaların tümünü kaybetti.
Bunu biliyor musunuz? Agropecuario Argentino, 76-90 dakikaları arasında yüzde 25% gol ortalaması na sahip.
Agropecuario Argentino 4 maçtır üstüste kaybediyor.
Agropecuario Argentino son oynadığı 5 karşılaşmada galibiyet yüzü görmedi.
Agropecuario Argentino 7in evinde maç kazanamadı.
CA Defensores Unidos son 14 deplasman maçında hiç kazanmadı.
Agropecuario Argentino bu sezon Primera Nacional 'de evinde oynadığı 8 maçın 3 tanesinde gol atamadı.
CA Defensores Unidos bu sezon Primera Nacional 'de oynadığı 8 deplasman maçının 6 tanesinde gol atamadı.
Agropecuario Argentino bu sezon evinde oynadığı maçlarda: 1-3-4.
Agropecuario Argentino son 3 maçtır gol atamadı.
CA Defensores Unidos son 6 maçın hepsinde gol yedi.
Agropecuario Argentino ilk yarıda 26% kazanır, CA Defensores Unidos 8% kazanır.
Agropecuario Argentino ilk yarıda 26% kazanır, CA Defensores Unidos 8% kazanır.
Son karşılaşmalarının kazananı Agropecuario Argentino.
Son karşılaşmalarında Agropecuario Argentino,2 gol farkla kazandı.
Agropecuario Argentino evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 87%.
CA Defensores Unidos deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 50%.
Agropecuario Argentino evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
CA Defensores Unidos deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
CA Defensores Unidos son zamanlardaki Primera Nacional performansı Agropecuario Argentino daha iyi.
CA Defensores Unidos son 5 maçtaki performansı Agropecuario Argentino daha iyi.
Agropecuario Argentino üstüste 3 maçtır gol atamıyor.
İki takım da Primera Nacional 'da son maçlarını kazanamadı.
İki takım da son maçlarını kaybetti.
İki takım da son karşılaşmalarında gol atamadı.
Agropecuario Argentino evinde 1.11 gol ve CA Defensores Unidos deplasmanda 0.63 gol atıyor(genel ortalama).
CA Defensores Unidos son oynadığı 4 karşılaşmada galibiyet yüzü görmedi.
CA Defensores Unidos üstüste 2 maçtır gol atamıyor.
İki takım da son karşılaşmalarında gol yemedi.
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!