Airdrie United - Partick Thistle 05.04.2025 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Airdrie United ve Partick Thistle arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Airdrie United ve Partick Thistle arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
05/04/2025
Airdrie United
Partick Thistle
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 05.04.2025 19:42
Maç incelemesi
İskoçya kategori var olan yaklaşan Şampiyona turnuvası, Airdrie United ve Partick Thistle arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 05.04 tarihinde, 10:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Airdrie United hem de Partick Thistle için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 39 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 22.02.25 tarihinde, 1:1 nihai skorla gerçekleşti. Airdrie United takımı, 6 maçta galip geldi, bu arada Partick Thistle takımı, 27 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 6 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 35-70 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Airdrie United inceleme
Mevcut Şampiyona sezonu boyunca, Airdrie United takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 4 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 4 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 10. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Airdrie United, 13 gol attı ve maç başına 19 gol yedi, -6 gol farkı oldu. Airdrie United kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 28.1 gol atar. Airdrie United takımın kendi sahasındaki 4 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 40%'ini oluşmaktadır. . Airdrie United takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 28.1 dakika lazım.
Partick Thistle inceleme
Mevcut Şampiyona sezonunda, Partick Thistle 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 5'ini kazandı ve toplamda 3 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 kayıp elde etti. 4 berabere. Takım 12 gol attı ve 15 gol yedi, bu da -3'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Partick Thistle sıralamalarda 4. konumunda. Ortalama olarak, Partick Thistle deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 33.3 golü. Partick Thistle'in deplasman maçlarında, her iki takım da 4 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 40%'ini oluşturuyor. Partick Thistle oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 33.3 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. Partick Thistle | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | 13 | 9 | 9 | 38 | 33 | 48 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. Airdrieonians | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | 6 | 6 | 19 | 31 | 58 | 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Ykkonen
VJS Vantaa-Tampereen Pallo-Veikot
A Lyga
FA Siaulial-Transinvest
Panevezys-FK Sūduva Marijampolė
Kolmonen
Vasa IFK-Lapuan Virkia
Kulüp Hazırlık Maçları
Arges Pitesti-KF Vllaznia Shkoder
FK Borac Banja Luka-Akhmat
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Airdrie United ve Partick Thistle’in ilk golü attığı, Şampiyona’ta 2024/2025 sezonunda
Goller Zaman
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Airdrie United maçlar ve Partick Thistle maçlar turnuva içinde Şampiyona
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Airdrie United ve Partick Thistle için Şampiyona turnuvasında 2024/2025 sezonunda
Bahis ipuçları
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
3 / 10 son maçların Airdrie United 'si Şampiyona berabere bitti
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
4 / 10 son maçların Partick Thistle 'si Şampiyona berabere bitti
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
Mərc:1x2 - X
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Airdrie United 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Airdrie United 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Partick Thistle 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maç yüzdesi içinde Partick Thistle ve Şampiyona 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Airdrie United 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maçların Airdrie United 'si Şampiyona yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Partick Thistle 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 10 son maçların Partick Thistle 'si Şampiyona onun galibiyetiyle sonuçlandı
6 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Partick Thistle 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Airdrie United 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Airdrie United 'si Şampiyona onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Airdrie United 'si galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Partick Thistle 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maçların Partick Thistle 'si Şampiyona yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Airdrie United 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maç yüzdesi içinde Airdrie United ve Şampiyona 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Partick Thistle 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 son maçın Partick Thistle 'si Şampiyona 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
2 / 10 son maçın Airdrie United 'si Şampiyona 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Partick Thistle 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
2 / 10 son maçın Partick Thistle 'si Şampiyona 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Partick Thistle için 1. yarıda galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 yarı - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 05.04.2025 19:42
Airdrieonians FC ile Partick Thistle FC arasındaki Airdrieonians FC 'in evindeki maçlarda en çok alınan skor 0-1.5 maç bu skorla bitti.
Her iki takımın kendi aralarında oynadığı toplam 18 maçta, Airdrieonians FC kendi sahasında 3 maç kazandı, 4 maç beraberlik ile sonuçlandı, Partick Thistle FC ise 11 galibiyet alabildi. Takımların gol averajlarına bakıldığında 30-20 ile Partick Thistle FC takımının üstünlüğü görülmektedir.
En son 39 karşılaşması sırasında Airdrieonians FC 6 kere kazandı,6 beraberlik ve 27 Partick Thistle FC galibiyeti oluştu.Averaj Partick Thistle FC lehine 70-35 kadar.
Bunu biliyor musunuz? Airdrieonians FC 31-45 dakikaları arasında 27% ortalama ile ligde en iyi performansı sergilemekte.
Bunu biliyor musunuz? Partick Thistle FC, 0-15 dakikaları arasında yüzde 24% gol ortalaması na sahip.
Partick Thistle FC son 6 maçta yenilmedi.
Airdrieonians FC bu sezon Şampiyona 'de evinde oynadığı 15 maçın 7 tanesinde gol atamadı.
Partick Thistle FC bu sezon Şampiyona 'de oynadığı 15 deplasman maçının 4 tanesinde gol atamadı.
Ben Wilson 9 golle Airdrieonians FC takımının en golcü futbolcusu. Brian Graham ise Partick Thistle FC adına 13 gol kaydetti.
Lewis McGrattan 8 sarı kartla Airdrieonians FC takımının en çok sarı kart gören oyuncusu. Partick Thistle FC takımından Stuart Bannigan 11 sarı kart gördü.
Airdrieonians FC son 5 maçın hepsinde gol yedi.
Partick Thistle FC 4 maçtır gol yemiyor.
Airdrieonians FC ilk yarıda 28% kazanır, Partick Thistle FC 31% kazanır.
Airdrieonians FC ilk yarıda 28% kazanır, Partick Thistle FC 31% kazanır.
Son karşılaşma berabere bitti.(1-1)
Airdrieonians FC evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 81%.
Partick Thistle FC deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 80%.
Airdrieonians FC evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
Partick Thistle FC deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 9%.
Partick Thistle FC son zamanlardaki Şampiyona performansı Airdrieonians FC daha iyi.
Partick Thistle FC son 5 maçtaki performansı Airdrieonians FC daha iyi.
Partick Thistle FC, Airdrieonians FC ’ye karşı son 5 maçını kazandı(tüm turnuvalarda).
Son 5 maçta,Airdrieonians FC 0 kere,Partick Thistle FC 3 kere kazandı,2 maç berabere bitti.
Partick Thistle FC,Şampiyona Airdrieonians FC ’ye karşı son 5 maçını kaybetti.
Airdrieonians FC,Şampiyona Partick Thistle FC ’ye karşı son 5 maçını kazandı.
Airdrieonians FC,Partick Thistle FC karşısında 1,Partick Thistle FC,Airdrieonians FC karşısında 1.8 gol atıyor(genel olarak).
Airdrieonians FC ve Partick Thistle FC arasındaki maçlarda ortalama gol sayısı 2.8.
Airdrieonians FC ve Partick Thistle FC arasındaki maçların ilk yarılarında atılan ortalama gol sayısı 1.8.
Airdrieonians FC evinde 1.5 gol ve Partick Thistle FC deplasmanda 1.38 gol atıyor(genel ortalama).
Bunu biliyor musunuz? Partick Thistle FC, 61-75 dakikaları arasında yüzde 26% gol ortalaması na sahip.
İki takım da son karşılaşmalarında gol yemedi.
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!