Airdrie United - Raith Rovers 25.02.2026 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Airdrie United ve Raith Rovers arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Airdrie United ve Raith Rovers arasındaki maçın olası sonucunun - 1x2 - K1 olacaktır.
25/02/2026
Airdrie United
Raith Rovers
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 25.02.2026 18:41
Maç incelemesi
İskoçya kategori var olan yaklaşan Challange Kupası turnuvası, Airdrie United ve Raith Rovers arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 25.02 tarihinde, 14:45'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Airdrie United hem de Raith Rovers için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 50 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 03.01.26 tarihinde, 0:0 nihai skorla gerçekleşti. Airdrie United takımı, 16 maçta galip geldi, bu arada Raith Rovers takımı, 20 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 14 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 54-53 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Airdrie United inceleme
Mevcut Challange Kupası sezonu boyunca, Airdrie United takımı 3 oyunları oynadı. Kulüp, 2 galibiyet, 0 mağlubiyet ve 1 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 1 galibiyet vardı. Ortalama olarak, Airdrie United, 3 gol attı ve maç başına 1 gol yedi, +2 gol farkı oldu. Airdrie United kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 22.5 gol atar. Airdrie United takımın kendi sahasındaki 1 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 100%'ini oluşmaktadır. . Airdrie United takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 22.5 dakika lazım.
Raith Rovers inceleme
Mevcut Challange Kupası sezonunda, Raith Rovers 3 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 0'ini kazandı ve toplamda 2 galibiyet, 0 mağlubiyet ve 0 kayıp elde etti. 1 berabere. Takım 1 gol attı ve 1 gol yedi, bu da 0'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, Raith Rovers deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 45 golü. Raith Rovers'in deplasman maçlarında, her iki takım da 1 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 100%'ini oluşturuyor. Raith Rovers oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 45 dakikası gerekir.
Diğer tahminler
MLS+
Detroit +-Las Vegas +
Detroit +-Memphis +
Las Vegas +-Memphis +
Chivas +-Detroit +
Chivas +-Las Vegas +
Chivas +-Memphis +
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Airdrie United ve Raith Rovers’in ilk golü attığı, Challange Kupası’ta 2025/2026 sezonunda
Goller Zaman
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Airdrie United maçlar ve Raith Rovers maçlar turnuva içinde Challange Kupası
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Airdrie United ve Raith Rovers için Challange Kupası turnuvasında 2025/2026 sezonunda
Bahis ipuçları
5 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Airdrie United 'sinde en az bir takım gol atamadı
8 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sinde takımlardan en az biri gol atamadı
5 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Raith Rovers 'sinde en az bir takım gol atamadı
1 / 3 son maçların Raith Rovers 'sinde Challange Kupası en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Airdrie United 'si kaybetmedi
3 / 3 son maçların Challange Kupası Airdrie United 'si kaybetmedi
6 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Raith Rovers 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Çift şans - 1X
5 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
1 / 3 son maçların Airdrie United 'si Challange Kupası berabere bitti
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
1 / 3 son maçların Raith Rovers 'si Challange Kupası berabere bitti
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
Mərc:1x2 - X
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Airdrie United 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Raith Rovers 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 3 son maçların Raith Rovers 'si Challange Kupası onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Raith Rovers 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
5 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Airdrie United 'si berabere kalmadı
2 / 3 son maçların Challange Kupası Airdrie United 'si berabere sonuçlanmadı
7 / 10 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Raith Rovers 'si berabere kalmadı
2 / 3 son maçların Challange Kupası Raith Rovers 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Airdrie United 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Airdrie United 'si galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Raith Rovers 'si kaybetmedi
3 / 3 son maçların Challange Kupası Raith Rovers 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 25.02.2026 18:41
Airdrieonians FC ile Raith Rovers FC arasındaki maçlarda en çok alınan skor 0-1.8 maç bu skorla bitti
Her iki takımın kendi aralarında oynadığı toplam 26 maçta, Airdrieonians FC kendi sahasında 8 maç kazandı, 10 maç beraberlik ile sonuçlandı, Raith Rovers FC ise 8 galibiyet alabildi. Takımların gol averajlarına bakıldığında 30-26 ile Airdrieonians FC takımının üstünlüğü görülmektedir.
En son 50 karşılaşması sırasında Airdrieonians FC 16 kere kazandı,15 beraberlik ve 19 Raith Rovers FC galibiyeti oluştu.Averaj Airdrieonians FC lehine 54-52 kadar.
Raith Rovers FC, Airdrieonians FC deplasmanında en son galibiyetini 2020 yılında almıştı.
Airdrieonians FC kendi evinde oynadığı son 3 maçta mağlup oldu.
Airdrieonians FC kendi sahasında Raith Rovers FC ile oynadığı son 6 karşılaşmanın hiçbirinde mağlup olmadı.
Airdrieonians FC ilk yarıda 20% kazanır, Raith Rovers FC 30% kazanır.
Airdrieonians FC ilk yarıda 20% kazanır, Raith Rovers FC 30% kazanır.
Son karşılaşma berabere bitti.(0-0)
Airdrieonians FC evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 70%.
Raith Rovers FC deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 75%.
Airdrieonians FC evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
Raith Rovers FC deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 11%.
Raith Rovers FC son 5 maçtaki performansı Airdrieonians FC daha iyi.
Airdrieonians FC, Raith Rovers FC ’ye karşı son 5 maçını kazandı(tüm turnuvalarda).
Son 5 maçta,Airdrieonians FC 2 kere,Raith Rovers FC 0 kere kazandı,3 maç berabere bitti.
Airdrieonians FC,Raith Rovers FC karşısında 1,Raith Rovers FC,Airdrieonians FC karşısında 0.2 gol atıyor(genel olarak).
Airdrieonians FC ve Raith Rovers FC arasındaki maçlarda ortalama gol sayısı 1.2.
Airdrieonians FC ve Raith Rovers FC arasındaki maçların ilk yarılarında atılan ortalama gol sayısı 0.6.
İki takım da son karşılaşmalarında gol atamadı.
Airdrieonians FC evinde 1.17 gol ve Raith Rovers FC deplasmanda 1.16 gol atıyor(genel ortalama).
Raith Rovers FC üstüste 2 maçtır gol atamıyor.
Airdrieonians FC 3 maçtır üstüste kaybediyor.
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!