Al Khaleej Saihat - Al Ahli Jeddah 17.08.2023 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Al Khaleej Saihat ve Al Ahli Jeddah arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Al Khaleej Saihat ve Al Ahli Jeddah arasındaki maçın olası sonucunun - Çift şans - 1X olacaktır.
17/08/2023
Al Khaleej Saihat
Al Ahli Jeddah
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 17.08.2023 19:40
Maç incelemesi
Suudi Arabistan kategori var olan yaklaşan Saudi.Prof. Ligi turnuvası, Al Khaleej Saihat ve Al Ahli Jeddah arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 17.08 tarihinde, 14:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Al Khaleej Saihat hem de Al Ahli Jeddah için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 6 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 04.03.17 tarihinde, 2:2 nihai skorla gerçekleşti. Al Khaleej Saihat takımı, 0 maçta galip geldi, bu arada Al Ahli Jeddah takımı, 3 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 3 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 6-14 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Al Khaleej Saihat inceleme
Mevcut Saudi.Prof. Ligi sezonu boyunca, Al Khaleej Saihat takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 4 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 2 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 5 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 16. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Al Khaleej Saihat, 17 gol attı ve maç başına 15 gol yedi, +2 gol farkı oldu. Al Khaleej Saihat kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 28.1 gol atar. Al Khaleej Saihat takımın kendi sahasındaki 5 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 50%'ini oluşmaktadır. . Al Khaleej Saihat takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 28.1 dakika lazım.
Al Ahli Jeddah inceleme
Mevcut Saudi.Prof. Ligi sezonunda, Al Ahli Jeddah 1 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 0'ini kazandı ve toplamda 1 galibiyet, 0 mağlubiyet ve 0 kayıp elde etti. 0 berabere. Takım 0 gol attı ve 0 gol yedi, bu da 0'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Al Ahli Jeddah sıralamalarda 2. konumunda. Al Ahli Jeddah oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 0 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Al Ahli Jeddah | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16. Al Khaleej Saihat | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Zaman
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Al Khaleej Saihat ve Al Ahli Jeddah için Saudi.Prof. Ligi turnuvasında 2023/2024 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
7 / 10 of last matches Al Khaleej Saihat in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Al Khaleej Saihat in Saudi.Prof. Ligi had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Al Ahli Jeddah in all competitions had less than 3 goals
Mərc:Toplam - Altında (2.5)
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Al Khaleej Saihat 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Al Khaleej Saihat 'si Saudi.Prof. Ligi onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Al Ahli Jeddah 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
3 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Al Khaleej Saihat 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 son maçın Al Khaleej Saihat 'si Saudi.Prof. Ligi 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 6 takımlar arasındaki son maçların sayısı Al Khaleej Saihat için 1. yarıda galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 yarı - K1
2 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
2 / 10 son maçların Al Khaleej Saihat 'si Saudi.Prof. Ligi berabere bitti
3 / 6 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
2 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
3 / 6 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
Mərc:1x2 - X
3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Al Khaleej Saihat 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 6 takımlar arasındaki son maçların sayısı Al Khaleej Saihat 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Al Ahli Jeddah 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
1 / 1 son maç yüzdesi içinde Al Ahli Jeddah ve Saudi.Prof. Ligi 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Al Khaleej Saihat 'sinde en az bir takım gol atamadı
4 / 10 son maçların Al Khaleej Saihat 'sinde Saudi.Prof. Ligi en az bir takım gol atamadı
1 / 6 Takımlar arasındaki son maçların sinde takımlardan en az biri gol atamadı
5 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Al Ahli Jeddah 'sinde en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 17.08.2023 19:40
En son 6 karşılaşması sırasında AL Khaleej Saihat FC 0 kere kazandı,3 beraberlik ve 3 Al Ahli Saudi FC galibiyeti oluştu.Averaj Al Ahli Saudi FC lehine 14-6 kadar.
Al Ahli Saudi FC son 5 maçta yenilmedi.
Al Ahli Saudi FC son 16 deplasman maçında hiç kaybetmedi.
Al Ahli Saudi FC 4 maçtır gol yemiyor.
AL Khaleej Saihat FC ilk yarıda 15% kazanır, Al Ahli Saudi FC 5% kazanır.
AL Khaleej Saihat FC ilk yarıda 15% kazanır, Al Ahli Saudi FC 5% kazanır.
Son karşılaşma berabere bitti.(2-2)
AL Khaleej Saihat FC evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 80%.
Al Ahli Saudi FC deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 90%.
AL Khaleej Saihat FC evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 22%.
Al Ahli Saudi FC deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
Al Ahli Saudi FC son 5 maçtaki performansı AL Khaleej Saihat FC daha iyi.
Al Ahli Saudi FC, AL Khaleej Saihat FC ’ye karşı son 5 maçını kazandı(tüm turnuvalarda).
Son 5 maçta,AL Khaleej Saihat FC 0 kere,Al Ahli Saudi FC 2 kere kazandı,3 maç berabere bitti.
Al Ahli Saudi FC,Saudi.Prof. Ligi AL Khaleej Saihat FC ’ye karşı son 5 maçını kaybetti.
AL Khaleej Saihat FC,Saudi.Prof. Ligi Al Ahli Saudi FC ’ye karşı son 5 maçını kazandı.
AL Khaleej Saihat FC,Al Ahli Saudi FC karşısında 1,Al Ahli Saudi FC,AL Khaleej Saihat FC karşısında 2.4 gol atıyor(genel olarak).
AL Khaleej Saihat FC ve Al Ahli Saudi FC arasındaki maçlarda ortalama gol sayısı 3.4.
AL Khaleej Saihat FC ve Al Ahli Saudi FC arasındaki maçların ilk yarılarında atılan ortalama gol sayısı 2.
AL Khaleej Saihat FC evinde 1.33 gol ve Al Ahli Saudi FC deplasmanda 1.29 gol atıyor(genel ortalama).
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!