Al Kholood - Al Qaisoma 23.05.2023 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Al Kholood ve Al Qaisoma arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Al Kholood ve Al Qaisoma arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Altında (2.5) olacaktır.
23/05/2023
Al Kholood
Al Qaisoma
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 23.05.2023 19:40
Maç incelemesi
Suudi Arabistan kategori var olan yaklaşan 1.Lig turnuvası, Al Kholood ve Al Qaisoma arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 23.05 tarihinde, 14:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Al Kholood hem de Al Qaisoma için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 1 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 23.01.23 tarihinde, 0:2 nihai skorla gerçekleşti. Al Kholood takımı, 0 maçta galip geldi, bu arada Al Qaisoma takımı, 1 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 2-0 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Al Kholood inceleme
Mevcut 1.Lig sezonu boyunca, Al Kholood takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 5 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 2 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 5 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 7. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Al Kholood, 11 gol attı ve maç başına 9 gol yedi, +2 gol farkı oldu. Al Kholood kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 45 gol atar. Al Kholood takımın kendi sahasındaki 4 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 40%'ini oluşmaktadır. . Al Kholood takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 45 dakika lazım.
Al Qaisoma inceleme
Mevcut 1.Lig sezonunda, Al Qaisoma 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 1'ini kazandı ve toplamda 2 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 4 kayıp elde etti. 4 berabere. Takım 11 gol attı ve 18 gol yedi, bu da -7'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Al Qaisoma sıralamalarda 13. konumunda. Ortalama olarak, Al Qaisoma deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 31 golü. Al Qaisoma'in deplasman maçlarında, her iki takım da 9 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 90%'ini oluşturuyor. Al Qaisoma oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 31 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. AL Khlood | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | 12 | 7 | 13 | 32 | 28 | 43 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13. Al Qaisoma | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | 7 | 15 | 10 | 33 | 43 | 36 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Bahis ipuçları
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Al Kholood 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maç yüzdesi içinde Al Kholood ve 1.Lig 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
6 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Al Qaisoma 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 son maçın Al Qaisoma 'si 1.Lig 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
5 / 10 of last matches in all competitions Al Kholood played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in 1.Lig Al Kholood played with a score of 0:0
1 / 1 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
1 / 10 of last matches in all competitions Al Qaisoma played with a score of 0:0
1 / 10 of last matches in 1.Lig Al Qaisoma played with a score of 0:0
Mərc:Toplam - Altında (0.5)
5 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Al Kholood 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 1 takımlar arasındaki son maçların sayısı Al Kholood 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Al Qaisoma 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maç yüzdesi içinde Al Qaisoma ve 1.Lig 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Al Kholood 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 son maçların Al Kholood 'si 1.Lig onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Al Kholood 'si galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Al Qaisoma 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Al Qaisoma 'si 1.Lig yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
2 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
2 / 10 son maçların Al Kholood 'si 1.Lig berabere bitti
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
4 / 10 son maçların Al Qaisoma 'si 1.Lig berabere bitti
Mərc:1x2 - X
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Al Kholood 'si berabere kalmadı
8 / 10 son maçların 1.Lig Al Kholood 'si berabere sonuçlanmadı
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Al Qaisoma 'si berabere kalmadı
6 / 10 son maçların 1.Lig Al Qaisoma 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 23.05.2023 19:40
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!