Almere City FC - AFC Ajax II 05.12.2025 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Almere City FC ve AFC Ajax II arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Almere City FC ve AFC Ajax II arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
05/12/2025
Almere City FC
AFC Ajax II
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 05.12.2025 18:41
Maç incelemesi
Hollanda kategori var olan yaklaşan Eerste Divisie turnuvası, Almere City FC ve AFC Ajax II arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 05.12 tarihinde, 14:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Almere City FC hem de AFC Ajax II için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 20 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 17.03.23 tarihinde, 0:2 nihai skorla gerçekleşti. Almere City FC takımı, 5 maçta galip geldi, bu arada AFC Ajax II takımı, 11 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 4 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 30-49 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Almere City FC inceleme
Mevcut Eerste Divisie sezonu boyunca, Almere City FC takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 4 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 2 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 4 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 11. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Almere City FC, 22 gol attı ve maç başına 11 gol yedi, +11 gol farkı oldu. Almere City FC kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 24.5 gol atar. Almere City FC takımın kendi sahasındaki 4 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 44%'ini oluşmaktadır. . Almere City FC takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 24.5 dakika lazım.
AFC Ajax II inceleme
Mevcut Eerste Divisie sezonunda, AFC Ajax II 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 0'ini kazandı ve toplamda 1 galibiyet, 5 mağlubiyet ve 5 kayıp elde etti. 4 berabere. Takım 10 gol attı ve 22 gol yedi, bu da -12'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, AFC Ajax II sıralamalarda 19. konumunda. Ortalama olarak, AFC Ajax II deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 28.1 golü. AFC Ajax II'in deplasman maçlarında, her iki takım da 6 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 60%'ini oluşturuyor. AFC Ajax II oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 28.1 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. Almere City | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | 7 | 2 | 9 | 35 | 29 | 23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19. AFC Ajax II | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | 2 | 6 | 10 | 24 | 35 | 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Premiyer Lig
Al-Mabarrah-Al-Ansar Beirut
2.Lig
FC Resistencia-Encarnacion FC
Kulüp Hazırlık Maçları
Harland & Wolff Welders F.C.-Larne
U19 Avrupa Şampiyonası
Hırvatístan U19-Ukrayna U19
Besta deild
Íþróttabandalag Akraness-Knattspyrnufélagið Fram
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Almere City FC ve AFC Ajax II’in ilk golü attığı, Eerste Divisie’ta 2025/2026 sezonunda
Goller Zaman
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Almere City FC maçlar ve AFC Ajax II maçlar turnuva içinde Eerste Divisie
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Almere City FC ve AFC Ajax II için Eerste Divisie turnuvasında 2025/2026 sezonunda
Bahis ipuçları
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Almere City FC 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Almere City FC 'si Eerste Divisie yenilgiyle sonuçlandı
1 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların AFC Ajax II 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 10 son maçların AFC Ajax II 'si Eerste Divisie onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların AFC Ajax II 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Almere City FC 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maç yüzdesi içinde Almere City FC ve Eerste Divisie 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların AFC Ajax II 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 son maçın AFC Ajax II 'si Eerste Divisie 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı AFC Ajax II 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
2 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
2 / 10 son maçların Almere City FC 'si Eerste Divisie berabere bitti
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
4 / 10 son maçların AFC Ajax II 'si Eerste Divisie berabere bitti
Mərc:1x2 - X
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Almere City FC 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Almere City FC 'si Eerste Divisie yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Almere City FC 'si galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların AFC Ajax II 'si kaybetmedi
5 / 10 son maçların Eerste Divisie AFC Ajax II 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
1 / 10 son maçın Almere City FC 'si Eerste Divisie 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
1 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki AFC Ajax II 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 10 son maçın AFC Ajax II 'si Eerste Divisie 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı AFC Ajax II için 1. yarıda galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 yarı - K2
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Almere City FC 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Almere City FC 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların AFC Ajax II 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maç yüzdesi içinde AFC Ajax II ve Eerste Divisie 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 05.12.2025 18:41
Almere City FC ile Jong Ajax Amsterdam arasındaki maçlarda en çok alınan skor 2-3.3 maç bu skorla bitti
Her iki takımın kendi aralarında oynadığı toplam 9 maçta, Almere City FC kendi sahasında 2 maç kazandı, 1 maç beraberlik ile sonuçlandı, Jong Ajax Amsterdam ise 6 galibiyet alabildi. Takımların gol averajlarına bakıldığında 21-12 ile Jong Ajax Amsterdam takımının üstünlüğü görülmektedir.
En son 19 karşılaşması sırasında Almere City FC 5 kere kazandı,3 beraberlik ve 11 Jong Ajax Amsterdam galibiyeti oluştu.Averaj Jong Ajax Amsterdam lehine 49-30 kadar.
Bunu biliyor musunuz? Almere City FC, 76-90 dakikaları arasında yüzde 29% gol ortalaması na sahip.
Bunu biliyor musunuz? Jong Ajax Amsterdam, 76-90 dakikaları arasında yüzde 32% gol ortalaması na sahip.
Jong Ajax Amsterdam son oynadığı 15 karşılaşmada galibiyet yüzü görmedi.
Jong Ajax Amsterdam son 13 deplasman maçında hiç kazanmadı.
Almere City FC bu sezon Eerste Divisie 'de evinde oynadığı 9 maçın 1 tanesinde gol atamadı.
Jong Ajax Amsterdam bu sezon Eerste Divisie 'de oynadığı 8 deplasman maçının 2 tanesinde gol atamadı.
Jong Ajax Amsterdam bu sezon deplasmanda oynadığı maçlarda: 0-2-6.
Byron Burgering 8 golle Almere City FC takımının en golcü futbolcusu. Kayden Wolff ise Jong Ajax Amsterdam adına 5 gol kaydetti.
Amoah Foah-Sam 3 sarı kartla Almere City FC takımının en çok sarı kart gören oyuncusu. Jong Ajax Amsterdam takımından Ethan Butera 4 sarı kart gördü.
Almere City FC 7 maçtır en az bir gol attı.
Almere City FC ilk yarıda 30% kazanır, Jong Ajax Amsterdam 23% kazanır.
Almere City FC ilk yarıda 30% kazanır, Jong Ajax Amsterdam 23% kazanır.
Son karşılaşmalarının kazananı Almere City FC.
Son karşılaşmalarında Almere City FC,2 gol farkla kazandı.
Almere City FC evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 50%.
Jong Ajax Amsterdam deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 20%.
Almere City FC evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
Jong Ajax Amsterdam deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
Almere City FC son zamanlardaki Eerste Divisie performansı Jong Ajax Amsterdam daha iyi.
Almere City FC son 5 maçtaki performansı Jong Ajax Amsterdam daha iyi.
Son 5 maçta,Almere City FC 3 kere,Jong Ajax Amsterdam 2 kere kazandı,0 maç berabere bitti.
Almere City FC,Jong Ajax Amsterdam karşısında 2,Jong Ajax Amsterdam,Almere City FC karşısında 1.6 gol atıyor(genel olarak).
Almere City FC ve Jong Ajax Amsterdam arasındaki maçlarda ortalama gol sayısı 3.6.
Almere City FC ve Jong Ajax Amsterdam arasındaki maçların ilk yarılarında atılan ortalama gol sayısı 1.8.
Almere City FC evinde 1.65 gol ve Jong Ajax Amsterdam deplasmanda 0.83 gol atıyor(genel ortalama).
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!