Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

AMVD DNR Donetsk - SPGU Saint Petersburg 06.11.2023 tahminler

Maç tahminleri

Mevcut tüm AMVD DNR Donetsk ve SPGU Saint Petersburg arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. AMVD DNR Donetsk ve SPGU Saint Petersburg arasındaki maçın olası sonucunun - Çift şans - X2 olacaktır.

06/11/2023

AMVD DNR Donetsk

02:00

SPGU Saint Petersburg

Bet:Çift şans - X2

Oranlar:2.05

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 06.11.2023 18:40

Maç incelemesi

Rusya kategori var olan yaklaşan Rusya Şampiyonası. Ulusal Öğrenci Futbol Ligi turnuvası, AMVD DNR Donetsk ve SPGU Saint Petersburg arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 06.11 tarihinde, 02:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem AMVD DNR Donetsk hem de SPGU Saint Petersburg için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.

Karşılaştırma istatistiği

10
Maçlar
10
5
Kazanır
4
3
Berabere
0
2
Yenilgi
6
14
Atılan goller
19
5
Kabul etti
29
+9
Gol Farkı
-10
2
Maç gol ortalaması
7
1.4
Maç başına atılan goller
1.9
0.5
Maç başına atılan goller
2.9
1.9
İki takım da gol attı
4.8
42.1'
Dakika/Gol sayısı
16.7'

AMVD DNR Donetsk inceleme

Mevcut Rusya Şampiyonası. Ulusal Öğrenci Futbol Ligi sezonu boyunca, AMVD DNR Donetsk takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 5 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 3 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 4 galibiyet vardı. Ortalama olarak, AMVD DNR Donetsk, 12 gol attı ve maç başına 3 gol yedi, +9 gol farkı oldu. AMVD DNR Donetsk kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 37.3 gol atar. AMVD DNR Donetsk takımın kendi sahasındaki 1 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 14%'ini oluşmaktadır. . AMVD DNR Donetsk takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 37.3 dakika lazım.

SPGU Saint Petersburg inceleme

Mevcut Rusya Şampiyonası. Ulusal Öğrenci Futbol Ligi sezonunda, SPGU Saint Petersburg 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 2'ini kazandı ve toplamda 4 galibiyet, 6 mağlubiyet ve 6 kayıp elde etti. 0 berabere. Takım 15 gol attı ve 20 gol yedi, bu da -5'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, SPGU Saint Petersburg deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 16 golü. SPGU Saint Petersburg'in deplasman maçlarında, her iki takım da 5 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 71%'ini oluşturuyor. SPGU Saint Petersburg oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 16 dakikası gerekir.

Kim kazanır?

AMVD DNR Donetsk
AMV - %
SPGU Saint Petersburg
SPG - %
berabere - %

Her iki takım gol atar mı?

Evet - 50%
Hayır - 50%

İlk kim gol atacak?

AMVD DNR Donetsk
AMV - 33%
SPGU Saint Petersburg
SPG - 33%
Gol yok - 34%

Bahis ipuçları

AMVD DNR Donetsk

8 / 10 tüm müsabakalarda son maçların AMVD DNR Donetsk 'sinde en az bir takım gol atamadı

AMVD DNR Donetsk

8 / 10 son maçların AMVD DNR Donetsk 'sinde Rusya Şampiyonası. Ulusal Öğrenci Futbol Ligi en az bir takım gol atamadı

SPGU Saint Petersburg

3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların SPGU Saint Petersburg 'sinde en az bir takım gol atamadı

SPGU Saint Petersburg

3 / 10 son maçların SPGU Saint Petersburg 'sinde Rusya Şampiyonası. Ulusal Öğrenci Futbol Ligi en az bir takım gol atamadı

Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır

AMVD DNR Donetsk

7 / 10 of last matches AMVD DNR Donetsk in all competitions had less than 2 goals

AMVD DNR Donetsk

7 / 10 of last matches AMVD DNR Donetsk in Rusya Şampiyonası. Ulusal Öğrenci Futbol Ligi had less than 2 goals

SPGU Saint Petersburg

5 / 10 of last matches SPGU Saint Petersburg in all competitions had less than 2 goals

SPGU Saint Petersburg

5 / 10 of last matches SPGU Saint Petersburg in Rusya Şampiyonası. Ulusal Öğrenci Futbol Ligi had less than 2 goals

Mərc:Toplam - Altında (1.5)

AMVD DNR Donetsk

1 / 10 son maçın AMVD DNR Donetsk 'si Rusya Şampiyonası. Ulusal Öğrenci Futbol Ligi 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı

SPGU Saint Petersburg

3 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki SPGU Saint Petersburg 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı

SPGU Saint Petersburg

3 / 10 son maçın SPGU Saint Petersburg 'si Rusya Şampiyonası. Ulusal Öğrenci Futbol Ligi 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 1 yarı - K2

AMVD DNR Donetsk

2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların AMVD DNR Donetsk 'si yenilgiyle sonuçlandı

AMVD DNR Donetsk

2 / 10 son maçların AMVD DNR Donetsk 'si Rusya Şampiyonası. Ulusal Öğrenci Futbol Ligi yenilgiyle sonuçlandı

SPGU Saint Petersburg

4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların SPGU Saint Petersburg 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

SPGU Saint Petersburg

4 / 10 son maçların SPGU Saint Petersburg 'si Rusya Şampiyonası. Ulusal Öğrenci Futbol Ligi onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K2

AMVD DNR Donetsk

3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti

AMVD DNR Donetsk

3 / 10 son maçların AMVD DNR Donetsk 'si Rusya Şampiyonası. Ulusal Öğrenci Futbol Ligi berabere bitti

Mərc:1x2 - X

AMVD DNR Donetsk

1 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların AMVD DNR Donetsk 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

SPGU Saint Petersburg

5 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların SPGU Saint Petersburg 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı

SPGU Saint Petersburg

5 / 10 son maç yüzdesi içinde SPGU Saint Petersburg ve Rusya Şampiyonası. Ulusal Öğrenci Futbol Ligi 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 2 yarı - K1

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 06.11.2023 18:40

Sohbet

Mesaj yoxdur

Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!