Deportivo Merlo - Club Atlético Acassuso 22.07.2023 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Deportivo Merlo ve Club Atlético Acassuso arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Deportivo Merlo ve Club Atlético Acassuso arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Altında (2.5) olacaktır.
22/07/2023
Deportivo Merlo
Club Atlético Acassuso
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 22.07.2023 19:40
Maç incelemesi
Arjantin kategori var olan yaklaşan Primera B turnuvası, Deportivo Merlo ve Club Atlético Acassuso arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 22.07 tarihinde, 14:30'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Deportivo Merlo hem de Club Atlético Acassuso için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 1 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 27.03.23 tarihinde, 0:2 nihai skorla gerçekleşti. Deportivo Merlo takımı, 1 maçta galip geldi, bu arada Club Atlético Acassuso takımı, 0 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 2-0 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Deportivo Merlo inceleme
Mevcut Primera B sezonu boyunca, Deportivo Merlo takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 3 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 4 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 4 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 4. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Deportivo Merlo, 11 gol attı ve maç başına 6 gol yedi, +5 gol farkı oldu. Deportivo Merlo kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 52.9 gol atar. Deportivo Merlo takımın kendi sahasındaki 1 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 10%'ini oluşmaktadır. . Deportivo Merlo takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 52.9 dakika lazım.
Club Atlético Acassuso inceleme
Mevcut Primera B sezonunda, Club Atlético Acassuso 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 3'ini kazandı ve toplamda 4 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 kayıp elde etti. 3 berabere. Takım 10 gol attı ve 8 gol yedi, bu da +2'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Club Atlético Acassuso sıralamalarda 6. konumunda. Ortalama olarak, Club Atlético Acassuso deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 50 golü. Club Atlético Acassuso'in deplasman maçlarında, her iki takım da 6 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 60%'ini oluşturuyor. Club Atlético Acassuso oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 50 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. Argentino de Merlo | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | 7 | 3 | 6 | 19 | 10 | 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6. Acassuso | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | 5 | 9 | 2 | 14 | 11 | 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Zaman
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Deportivo Merlo ve Club Atlético Acassuso için Primera B turnuvasında 2023/2023 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Deportivo Merlo 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maçların Deportivo Merlo 'si Primera B yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Club Atlético Acassuso 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Club Atlético Acassuso 'si Primera B onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
8 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Deportivo Merlo 'sinde en az bir takım gol atamadı
8 / 10 son maçların Deportivo Merlo 'sinde Primera B en az bir takım gol atamadı
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların sinde takımlardan en az biri gol atamadı
7 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Club Atlético Acassuso 'sinde en az bir takım gol atamadı
7 / 10 son maçların Club Atlético Acassuso 'sinde Primera B en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
3 / 10 of last matches Deportivo Merlo in all competitions scored at least 2 goals
3 / 10 of last matches Deportivo Merlo in Primera B scored at least 2 goals
1 / 1 of the last matches between the teams was at least 2 goals
2 / 10 of last matches Club Atlético Acassuso in all competitions scored at least 2 goals
2 / 10 of last matches Club Atlético Acassuso in Primera B scored at least 2 goals
Mərc:Toplam - Fazla (1.5)
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
4 / 10 son maçların Deportivo Merlo 'si Primera B berabere bitti
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
3 / 10 son maçların Club Atlético Acassuso 'si Primera B berabere bitti
Mərc:1x2 - X
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Deportivo Merlo 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maçların Deportivo Merlo 'si Primera B yenilgiyle sonuçlandı
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Club Atlético Acassuso 'si kaybetmedi
7 / 10 son maçların Primera B Club Atlético Acassuso 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Deportivo Merlo 'si berabere kalmadı
6 / 10 son maçların Primera B Deportivo Merlo 'si berabere sonuçlanmadı
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Club Atlético Acassuso 'si berabere kalmadı
7 / 10 son maçların Primera B Club Atlético Acassuso 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 22.07.2023 19:40
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!