Avispa Fukuoka - Yokohama F. Marinos 26.06.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Avispa Fukuoka ve Yokohama F. Marinos arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Avispa Fukuoka ve Yokohama F. Marinos arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
26/06/2024
Avispa Fukuoka
Yokohama F. Marinos
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 26.06.2024 19:40
Maç incelemesi
Japonya kategori var olan yaklaşan J.Ligi turnuvası, Avispa Fukuoka ve Yokohama F. Marinos arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 26.06 tarihinde, 06:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Avispa Fukuoka hem de Yokohama F. Marinos için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 14 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 01.03.24 tarihinde, 0:1 nihai skorla gerçekleşti. Avispa Fukuoka takımı, 2 maçta galip geldi, bu arada Yokohama F. Marinos takımı, 10 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 2 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 8-25 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Avispa Fukuoka inceleme
Mevcut J.Ligi sezonu boyunca, Avispa Fukuoka takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 5 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 3 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 3 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 8. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Avispa Fukuoka, 10 gol attı ve maç başına 11 gol yedi, -1 gol farkı oldu. Avispa Fukuoka kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 42.9 gol atar. Avispa Fukuoka takımın kendi sahasındaki 5 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 50%'ini oluşmaktadır. . Avispa Fukuoka takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 42.9 dakika lazım.
Yokohama F. Marinos inceleme
Mevcut J.Ligi sezonunda, Yokohama F. Marinos 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 4'ini kazandı ve toplamda 3 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 4 kayıp elde etti. 3 berabere. Takım 16 gol attı ve 17 gol yedi, bu da -1'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Yokohama F. Marinos sıralamalarda 12. konumunda. Ortalama olarak, Yokohama F. Marinos deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 27.3 golü. Yokohama F. Marinos'in deplasman maçlarında, her iki takım da 9 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 90%'ini oluşturuyor. Yokohama F. Marinos oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 27.3 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. Avispa Fukuoka | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | 7 | 8 | 4 | 19 | 17 | 29 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12. Yokohama F. Marinos | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | 7 | 5 | 6 | 29 | 26 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Myanmar Şampiyonası. Bayanlar
Yangon United (Bayanlar)-Thitsar Arman (Bayanlar)
Vietnam Şampiyonası. Bayanlar
Hanoi F.C. (Bayanlar)-Ho Chi Minh City F.C. (Bayanlar)
Çin Süper Ligi, Kadınlar
Guangdong Haiyin (Bayanlar)-Wuhan Jiangda (Bayanlar)
Guangxi Pingguo (Women)-Beijing Yuhong (Bayanlar)
Guangdong Province (Bayanlar)-Wuhan Jiangda (Bayanlar)
Tercera Division, Reserves
Club Atlético River Plate II-Juventud de Las Piedras II
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Zaman
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Avispa Fukuoka ve Yokohama F. Marinos için J.Ligi turnuvasında 2024/2024 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Avispa Fukuoka 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 son maçların Avispa Fukuoka 'si J.Ligi onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Avispa Fukuoka 'si galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Yokohama F. Marinos 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Yokohama F. Marinos 'si J.Ligi yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Avispa Fukuoka 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların Avispa Fukuoka 'si J.Ligi yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Yokohama F. Marinos 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 10 son maçların Yokohama F. Marinos 'si J.Ligi onun galibiyetiyle sonuçlandı
7 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Yokohama F. Marinos 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Avispa Fukuoka 'si berabere kalmadı
7 / 10 son maçların J.Ligi Avispa Fukuoka 'si berabere sonuçlanmadı
9 / 10 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Yokohama F. Marinos 'si berabere kalmadı
7 / 10 son maçların J.Ligi Yokohama F. Marinos 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
1 / 10 son maçın Avispa Fukuoka 'si J.Ligi 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Yokohama F. Marinos 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 son maçın Yokohama F. Marinos 'si J.Ligi 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Yokohama F. Marinos için 1. yarıda galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 yarı - K2
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Avispa Fukuoka 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maç yüzdesi içinde Avispa Fukuoka ve J.Ligi 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Yokohama F. Marinos 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 son maçın Yokohama F. Marinos 'si J.Ligi 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Yokohama F. Marinos 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Avispa Fukuoka 'si kaybetmedi
8 / 10 son maçların J.Ligi Avispa Fukuoka 'si kaybetmedi
2 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Yokohama F. Marinos 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Çift şans - 1X
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 26.06.2024 19:40
Avispa Fukuoka ile Yokohama F Marinos arasındaki maçlarda en çok alınan skor 0-1.3 maç bu skorla bitti
Her iki takımın kendi aralarında oynadığı toplam 7 maçta, Avispa Fukuoka kendi sahasında 1 maç kazandı, 2 maç beraberlik ile sonuçlandı, Yokohama F Marinos ise 4 galibiyet alabildi. Takımların gol averajlarına bakıldığında 13-5 ile Yokohama F Marinos takımının üstünlüğü görülmektedir.
En son 16 karşılaşması sırasında Avispa Fukuoka 2 kere kazandı,3 beraberlik ve 11 Yokohama F Marinos galibiyeti oluştu.Averaj Yokohama F Marinos lehine 27-9 kadar.
Yokohama F Marinos geçen sezon Avispa Fukuoka karşısında her iki maçıda kazandı (2-0 evinde; 4-0 deplasmanda).
Avispa Fukuoka J.Ligi'de son oynadığı 3 karşılaşmaların tümünü kazanmayı başardı.
Bunu biliyor musunuz? Avispa Fukuoka, 16-30 dakikaları arasında yüzde 26% gol ortalaması na sahip.
Bunu biliyor musunuz? Yokohama F Marinos, 76-90 dakikaları arasında yüzde 32% gol ortalaması na sahip.
Avispa Fukuoka 4 maçtır üstüste kazanıyor.
Yokohama F Marinos son 7 deplasman maçında hiç kazanmadı.
Avispa Fukuoka bu sezon J.Ligi 'de evinde oynadığı 10 maçın 2 tanesinde gol atamadı.
Yokohama F Marinos bu sezon J.Ligi 'de oynadığı 10 deplasman maçının 0 tanesinde gol atamadı.
Avispa Fukuoka bu sezon evinde oynadığı maçlarda: 3-5-2.
Shahab Zahedi 6 golle Avispa Fukuoka takımının en golcü futbolcusu. Anderson Lopes ise Yokohama F Marinos adına 12 gol kaydetti.
Shahab Zahedi 2 asistle Avispa Fukuoka takımının en çok asist yapan oyuncusu. Yan ise 4 asistle Yokohama F Marinos takımının asist lideri.
Hiroyuki Mae 5 sarı kartla Avispa Fukuoka takımının en çok sarı kart gören oyuncusu. Yokohama F Marinos takımından Anderson Lopes 5 sarı kart gördü.
Bundan bir sene önce Avispa Fukuoka, 20 puanla 12. sıradaydı. Şu anda ise 28 puanla 7. sırada.
Avispa Fukuoka 4 maçtır gol yemiyor.
Avispa Fukuoka 5 maçtır en az bir gol attı.
Yokohama F Marinos 14 maçtır en az bir gol attı.
Avispa Fukuoka ilk yarıda 31% kazanır, Yokohama F Marinos 28% kazanır.
Avispa Fukuoka ilk yarıda 31% kazanır, Yokohama F Marinos 28% kazanır.
Son karşılaşmalarının kazananı Avispa Fukuoka.
Son karşılaşmalarında Avispa Fukuoka,1 gol farkla kazandı.
Avispa Fukuoka evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 81%.
Yokohama F Marinos deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 43%.
Avispa Fukuoka evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 30%.
Yokohama F Marinos deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 22%.
Avispa Fukuoka son zamanlardaki J.Ligi performansı Yokohama F Marinos daha iyi.
Avispa Fukuoka son 5 maçtaki performansı Yokohama F Marinos daha iyi.
Avispa Fukuoka uzatmalarda 66%, Yokohama F Marinos ise %66 kazandı.
Avispa Fukuoka uzatmalarda 1,Yokohama F Marinos uzatmalarda 0.33 gol atıyor(genel ortalamada).
Uzatmalarda Avispa Fukuoka 1 gol ve Yokohama F Marinos 0.33 gol atıyor(genel ortalama).
Avispa Fukuoka uzatmalarda daha iyi gol istatistiklerine sahip,ortalama olarak 1 gol atıyorlar.
Son 5 maçta,Avispa Fukuoka 2 kere,Yokohama F Marinos 3 kere kazandı,0 maç berabere bitti.
Avispa Fukuoka,Yokohama F Marinos karşısında 0.4,Yokohama F Marinos,Avispa Fukuoka karşısında 1.4 gol atıyor(genel olarak).
Avispa Fukuoka ve Yokohama F Marinos arasındaki maçlarda ortalama gol sayısı 1.8.
Avispa Fukuoka ve Yokohama F Marinos arasındaki maçların ilk yarılarında atılan ortalama gol sayısı 1.
Avispa Fukuoka evinde 1.43 gol ve Yokohama F Marinos deplasmanda 1.42 gol atıyor(genel ortalama).
Avispa Fukuoka son 5 maçta yenilmedi.
İki takım da son karşılaşmalarında gol yemedi.
Eğer Kazuya Konno, Yokohama F Marinos maçında gol atabilirse, bu sezon Avispa Fukuoka karşısında attığı 5. gol olacak.
Avispa Fukuoka sahasında 1-0 öne geçtiği maçların çoğu 1-1 şeklinde sonuçlanmıştır.
Avispa Fukuoka bu sezon evinde 1-0 öne geçtiği maçların hiçbirinde yenilmedi.
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!