Bohemians 1905 Prag - Jablonec 30.03.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Bohemians 1905 Prag ve Jablonec arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Bohemians 1905 Prag ve Jablonec arasındaki maçın olası sonucunun - 1x2 - K1 olacaktır.
30/03/2024
Bohemians 1905 Prag
Jablonec
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 30.03.2024 19:41
Maç incelemesi
Çek Cumhuriyeti kategori var olan yaklaşan 1st Division turnuvası, Bohemians 1905 Prag ve Jablonec arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 30.03 tarihinde, 10:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Bohemians 1905 Prag hem de Jablonec için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 38 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 22.10.23 tarihinde, 0:1 nihai skorla gerçekleşti. Bohemians 1905 Prag takımı, 7 maçta galip geldi, bu arada Jablonec takımı, 20 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 11 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 32-51 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Bohemians 1905 Prag inceleme
Mevcut 1st Division sezonu boyunca, Bohemians 1905 Prag takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 0 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 8 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 3 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 11. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Bohemians 1905 Prag, 7 gol attı ve maç başına 8 gol yedi, -1 gol farkı oldu. Bohemians 1905 Prag kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 60 gol atar. Bohemians 1905 Prag takımın kendi sahasındaki 3 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 30%'ini oluşmaktadır. . Bohemians 1905 Prag takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 60 dakika lazım.
Jablonec inceleme
Mevcut 1st Division sezonunda, Jablonec 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 2'ini kazandı ve toplamda 4 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 kayıp elde etti. 3 berabere. Takım 13 gol attı ve 18 gol yedi, bu da -5'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Jablonec sıralamalarda 10. konumunda. Ortalama olarak, Jablonec deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 29 golü. Jablonec'in deplasman maçlarında, her iki takım da 6 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 60%'ini oluşturuyor. Jablonec oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 29 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. Jablonec | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | 6 | 10 | 9 | 32 | 38 | 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11. Bohemians 1905 Prague | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | 6 | 10 | 9 | 22 | 33 | 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Kulüp Hazırlık Maçları
CSKA Sofia 1948-Partizan Belgrade
Tercera Division, Reserves
Racing Club de Montevideo II-Progreso II
Litvanya Şampiyonası. Premier Ligi. Bayanlar
MFA Zalgiris (Bayanlar)-Banga (Bayanlar)
Virsliga
FK Jelgava-Grobina
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Zaman
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Bohemians 1905 Prag ve Jablonec için 1st Division turnuvasında 2023/2024 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
5 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
8 / 10 son maçların Bohemians 1905 Prag 'si 1st Division berabere bitti
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
3 / 10 son maçların Jablonec 'si 1st Division berabere bitti
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
Mərc:1x2 - X
7 / 10 of last matches Bohemians 1905 Prag in all competitions had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Bohemians 1905 Prag in 1st Division had less than 3 goals
5 / 10 of last matches Jablonec in all competitions had less than 3 goals
6 / 10 of last matches Jablonec in 1st Division had less than 3 goals
Mərc:Toplam - Altında (2.5)
5 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Jablonec 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 son maçın Jablonec 'si 1st Division 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
2 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Jablonec 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
3 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Bohemians 1905 Prag 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 son maçın Bohemians 1905 Prag 'si 1st Division 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Bohemians 1905 Prag için 1. yarıda galibiyet yüzdesi ile sona erdi
5 / 10 son maçın Jablonec 'si 1st Division 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 1 yarı - K1
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Bohemians 1905 Prag 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların Bohemians 1905 Prag 'si 1st Division yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Jablonec 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Jablonec 'si 1st Division onun galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Jablonec 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
1 / 10 son maçın Bohemians 1905 Prag 'si 1st Division 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Jablonec 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
2 / 10 son maçın Jablonec 'si 1st Division 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Jablonec için 1. yarıda galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 yarı - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 30.03.2024 19:41
Bohemians Prag 1905 ile FK Jablonec arasındaki Bohemians Prag 1905 'in evindeki maçlarda en çok alınan skor 0-1.4 maç bu skorla bitti.
Bohemians Prag 1905 ile FK Jablonec arasındaki maçlarda en çok alınan skor 0-1.6 maç bu skorla bitti
Her iki takımın kendi aralarında oynadığı toplam 17 maçta, Bohemians Prag 1905 kendi sahasında 5 maç kazandı, 3 maç beraberlik ile sonuçlandı, FK Jablonec ise 9 galibiyet alabildi. Takımların gol averajlarına bakıldığında 18-17 ile FK Jablonec takımının üstünlüğü görülmektedir.
En son 37 karşılaşması sırasında Bohemians Prag 1905 8 kere kazandı,8 beraberlik ve 21 FK Jablonec galibiyeti oluştu.Averaj FK Jablonec lehine 54-34 kadar.
Bohemians Prag 1905 geçen sezon FK Jablonec karşısında her iki maçıda kazandı (4-1 evinde; 3-0 deplasmanda).
Bunu biliyor musunuz? Bohemians Prag 1905 76-90 dakikaları arasında 36% ortalama ile ligde en iyi performansı sergilemekte.
Bunu biliyor musunuz? Bohemians Prag 1905, 16-30 dakikaları arasında yüzde 9% ortalaması ile ligde en düşük gol ortalamasına sahip takım konumunda.
Bunu biliyor musunuz? FK Jablonec, 46-60 dakikaları arasında yüzde 25% gol ortalaması na sahip.
Bohemians Prag 1905 son oynadığı 7 karşılaşmada galibiyet yüzü görmedi.
FK Jablonec, Bohemians Prag 1905 ile oynadığı son 3 karşılaşmanın hiçbirinde galibiyet alamadı.
Bohemians Prag 1905 bu sezon 1st Division 'de evinde oynadığı 12 maçın 7 tanesinde gol atamadı.
FK Jablonec bu sezon 1st Division 'de oynadığı 13 deplasman maçının 4 tanesinde gol atamadı.
Bohemians Prag 1905 bu sezon evinde oynadığı maçlarda: 3-5-4.
Erik Prekop 5 golle Bohemians Prag 1905 takımının en golcü futbolcusu. Jan Chramosta ise FK Jablonec adına 8 gol kaydetti.
Erik Prekop 7 sarı kartla Bohemians Prag 1905 takımının en çok sarı kart gören oyuncusu. FK Jablonec takımından Milos Kratochvil 8 sarı kart gördü.
Bundan bir sene önce Bohemians Prag 1905, 41 puanla 4. sıradaydı. Şu anda ise 28 puanla 11. sırada.
FK Jablonec 8 maçtır en az bir gol attı.
Bohemians Prag 1905 ilk yarıda 26% kazanır, FK Jablonec 20% kazanır.
Bohemians Prag 1905 ilk yarıda 26% kazanır, FK Jablonec 20% kazanır.
Son karşılaşmalarının kazananı Bohemians Prag 1905.
Son karşılaşmalarında Bohemians Prag 1905,1 gol farkla kazandı.
Bohemians Prag 1905 evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 76%.
FK Jablonec deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 50%.
Bohemians Prag 1905 evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 12%.
FK Jablonec deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 8%.
FK Jablonec son zamanlardaki 1st Division performansı Bohemians Prag 1905 daha iyi.
FK Jablonec son 5 maçtaki performansı Bohemians Prag 1905 daha iyi.
Bohemians Prag 1905, FK Jablonec ’ye karşı son 5 maçını kazandı(tüm turnuvalarda).
Son 5 maçta,Bohemians Prag 1905 3 kere,FK Jablonec 1 kere kazandı,1 maç berabere bitti.
Bohemians Prag 1905,1st Division FK Jablonec ’ye karşı son 5 maçını kaybetti.
FK Jablonec,1st Division Bohemians Prag 1905 ’ye karşı son 5 maçını kazandı.
Bohemians Prag 1905,FK Jablonec karşısında 2,FK Jablonec,Bohemians Prag 1905 karşısında 1 gol atıyor(genel olarak).
Bohemians Prag 1905 ve FK Jablonec arasındaki maçlarda ortalama gol sayısı 3.
Bohemians Prag 1905 ve FK Jablonec arasındaki maçların ilk yarılarında atılan ortalama gol sayısı 1.2.
İki takım da 1st Division 'da son maçlarını kazanamadı.
Bohemians Prag 1905 evinde 1.59 gol ve FK Jablonec deplasmanda 1.5 gol atıyor(genel ortalama).
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!