Bowling Green - Butler Bulldogs 07.09.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Bowling Green ve Butler Bulldogs arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Bowling Green ve Butler Bulldogs arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Altında (2.5) olacaktır.
07/09/2024
Bowling Green
Butler Bulldogs
Bet:Toplam - Altında (2.5)
Bahis parası koyMaç incelemesi
ABD kategori var olan yaklaşan NCAA Division I Ulusal Şampiyonası turnuvası, Bowling Green ve Butler Bulldogs arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 07.09 tarihinde, 19:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Bowling Green hem de Butler Bulldogs için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Karşılaştırma istatistiği
Bowling Green inceleme
Mevcut NCAA Division I Ulusal Şampiyonası sezonu boyunca, Bowling Green takımı 8 oyunları oynadı. Kulüp, 3 galibiyet, 5 mağlubiyet ve 0 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 1 galibiyet vardı. Ortalama olarak, Bowling Green, 5 gol attı ve maç başına 10 gol yedi, -5 gol farkı oldu. Bowling Green kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 30.1 gol atar. Bowling Green takımın kendi sahasındaki 3 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 60%'ini oluşmaktadır. . Bowling Green takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 30.1 dakika lazım.
Butler Bulldogs inceleme
Mevcut NCAA Division I Ulusal Şampiyonası sezonunda, Butler Bulldogs 5 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 0'ini kazandı ve toplamda 2 galibiyet, 0 mağlubiyet ve 0 kayıp elde etti. 3 berabere. Takım 0 gol attı ve 0 gol yedi, bu da 0'lik bir gol farkına neden oldu. Butler Bulldogs oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 0 dakikası gerekir.
Diğer tahminler
Kulüp Hazırlık Maçları
CSKA Sofia 1948-Partizan Belgrade
Tercera Division, Reserves
Racing Club de Montevideo II-Progreso II
Litvanya Şampiyonası. Premier Ligi. Bayanlar
MFA Zalgiris (Bayanlar)-Banga (Bayanlar)
Virsliga
FK Jelgava-Grobina
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Bowling Green ve Butler Bulldogs için NCAA Division I Ulusal Şampiyonası turnuvasında 2024/2024 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
8 / 8 tüm müsabakalardaki son maçların Bowling Green 'si berabere kalmadı
8 / 8 son maçların NCAA Division I Ulusal Şampiyonası Bowling Green 'si berabere sonuçlanmadı
2 / 5 tüm müsabakalardaki son maçların Butler Bulldogs 'si berabere kalmadı
2 / 5 son maçların NCAA Division I Ulusal Şampiyonası Butler Bulldogs 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
5 / 8 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Bowling Green 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 8 son maçların Bowling Green 'si NCAA Division I Ulusal Şampiyonası yenilgiyle sonuçlandı
5 / 5 tüm müsabakalardaki son maçların Butler Bulldogs 'si kaybetmedi
5 / 5 son maçların NCAA Division I Ulusal Şampiyonası Butler Bulldogs 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
5 / 8 of last matches Bowling Green in all competitions scored at least 1 goal
5 / 8 of last matches Bowling Green in NCAA Division I Ulusal Şampiyonası scored at least 1 goal
4 / 5 of last matches Butler Bulldogs in all competitions scored at least 1 goal
4 / 5 of last matches Butler Bulldogs in NCAA Division I Ulusal Şampiyonası scored at least 1 goal
Mərc:Toplam - Fazla (0.5)
6 / 8 of last matches Bowling Green in all competitions had less than 2 goals
6 / 8 of last matches Bowling Green in NCAA Division I Ulusal Şampiyonası had less than 2 goals
3 / 5 of last matches Butler Bulldogs in all competitions had less than 2 goals
3 / 5 of last matches Butler Bulldogs in NCAA Division I Ulusal Şampiyonası had less than 2 goals
Mərc:Toplam - Altında (1.5)
5 / 8 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Bowling Green 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 8 son maçların Bowling Green 'si NCAA Division I Ulusal Şampiyonası yenilgiyle sonuçlandı
2 / 5 tüm turnuvalardaki son maçların Butler Bulldogs 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 5 son maçların Butler Bulldogs 'si NCAA Division I Ulusal Şampiyonası onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
4 / 8 tüm müsabakalarda son maçların Bowling Green 'sinde en az bir takım gol atamadı
4 / 8 son maçların Bowling Green 'sinde NCAA Division I Ulusal Şampiyonası en az bir takım gol atamadı
1 / 5 tüm müsabakalarda son maçların Butler Bulldogs 'sinde en az bir takım gol atamadı
1 / 5 son maçların Butler Bulldogs 'sinde NCAA Division I Ulusal Şampiyonası en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!