Foggia Calcio - Taranto FC 1927 06.01.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Foggia Calcio ve Taranto FC 1927 arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Foggia Calcio ve Taranto FC 1927 arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Altında (1.5) olacaktır.
06/01/2024
Foggia Calcio
Taranto FC 1927
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 06.01.2024 18:41
Maç incelemesi
İtalya kategori var olan yaklaşan Serie C, Grup C turnuvası, Foggia Calcio ve Taranto FC 1927 arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 06.01 tarihinde, 10:15'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Foggia Calcio hem de Taranto FC 1927 için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 19 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 03.09.23 tarihinde, 2:0 nihai skorla gerçekleşti. Foggia Calcio takımı, 6 maçta galip geldi, bu arada Taranto FC 1927 takımı, 7 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 6 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 15-16 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Foggia Calcio inceleme
Mevcut Serie C, Grup C sezonu boyunca, Foggia Calcio takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 2 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 4 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 5 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 10. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Foggia Calcio, 11 gol attı ve maç başına 5 gol yedi, +6 gol farkı oldu. Foggia Calcio kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 56.3 gol atar. Foggia Calcio takımın kendi sahasındaki 4 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 40%'ini oluşmaktadır. . Foggia Calcio takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 56.3 dakika lazım.
Taranto FC 1927 inceleme
Mevcut Serie C, Grup C sezonunda, Taranto FC 1927 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 3'ini kazandı ve toplamda 6 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 kayıp elde etti. 1 berabere. Takım 10 gol attı ve 11 gol yedi, bu da -1'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Taranto FC 1927 sıralamalarda 5. konumunda. Ortalama olarak, Taranto FC 1927 deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 42.9 golü. Taranto FC 1927'in deplasman maçlarında, her iki takım da 6 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 60%'ini oluşturuyor. Taranto FC 1927 oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 42.9 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. Taranto FC 1927 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | 10 | 3 | 6 | 23 | 17 | 33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. Foggia Calcio | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | 6 | 7 | 6 | 17 | 17 | 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Myanmar Şampiyonası. Bayanlar
Yangon United (Bayanlar)-Thitsar Arman (Bayanlar)
Vietnam Şampiyonası. Bayanlar
Hanoi F.C. (Bayanlar)-Ho Chi Minh City F.C. (Bayanlar)
Çin Süper Ligi, Kadınlar
Guangdong Haiyin (Bayanlar)-Wuhan Jiangda (Bayanlar)
Guangxi Pingguo (Women)-Beijing Yuhong (Bayanlar)
Guangdong Province (Bayanlar)-Wuhan Jiangda (Bayanlar)
Tercera Division, Reserves
Club Atlético River Plate II-Juventud de Las Piedras II
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Foggia Calcio ve Taranto FC 1927 için Serie C, Grup C turnuvasında 2023/2024 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Foggia Calcio 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Foggia Calcio 'si Serie C, Grup C yenilgiyle sonuçlandı
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Taranto FC 1927 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
6 / 10 son maçların Taranto FC 1927 'si Serie C, Grup C onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Taranto FC 1927 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
10 / 10 of last matches Foggia Calcio in all competitions had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Foggia Calcio in Serie C, Grup C had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Taranto FC 1927 in all competitions had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Taranto FC 1927 in Serie C, Grup C had less than 3 goals
Mərc:Toplam - Altında (2.5)
5 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Foggia Calcio 'sinde en az bir takım gol atamadı
6 / 10 son maçların Foggia Calcio 'sinde Serie C, Grup C en az bir takım gol atamadı
7 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sinde takımlardan en az biri gol atamadı
7 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Taranto FC 1927 'sinde en az bir takım gol atamadı
7 / 10 son maçların Taranto FC 1927 'sinde Serie C, Grup C en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Foggia Calcio 'si berabere kalmadı
6 / 10 son maçların Serie C, Grup C Foggia Calcio 'si berabere sonuçlanmadı
8 / 10 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
9 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Taranto FC 1927 'si berabere kalmadı
9 / 10 son maçların Serie C, Grup C Taranto FC 1927 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Foggia Calcio 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Foggia Calcio 'si Serie C, Grup C yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Foggia Calcio 'si galibiyetle sonuçlandı
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Taranto FC 1927 'si kaybetmedi
7 / 10 son maçların Serie C, Grup C Taranto FC 1927 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
2 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Foggia Calcio için 1. yarıda galibiyet yüzdesi ile sona erdi
3 / 10 son maçın Taranto FC 1927 'si Serie C, Grup C 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 1 yarı - K1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 06.01.2024 18:41
Foggia ile Taranto FC arasındaki Foggia 'in evindeki maçlarda en çok alınan skor 2-0.3 maç bu skorla bitti.
Her iki takımın kendi aralarında oynadığı toplam 9 maçta, Foggia kendi sahasında 5 maç kazandı, 3 maç beraberlik ile sonuçlandı, Taranto FC ise 1 galibiyet alabildi. Takımların gol averajlarına bakıldığında 9-2 ile Foggia takımının üstünlüğü görülmektedir.
En son 19 karşılaşması sırasında Foggia 6 kere kazandı,6 beraberlik ve 7 Taranto FC galibiyeti oluştu.Averaj Taranto FC lehine 16-15 kadar.
Taranto FC, Foggia deplasmanında en son galibiyetini 2011 yılında almıştı.
Geçen sezonun maçları: 2-0 (Foggia ev sahibi) ; 1-0 (Taranto FC ev sahibi).
Bunu biliyor musunuz? Foggia 31-45 dakikaları arasında 35% ortalama ile ligde en iyi performansı sergilemekte.
Bunu biliyor musunuz? Taranto FC, 31-45 dakikaları arasında yüzde 30% gol ortalaması na sahip.
Taranto FC son 4 maçta yenilmedi.
Foggia kendi sahasında Taranto FC ile oynadığı son 4 karşılaşmanın hiçbirinde mağlup olmadı.
Foggia bu sezon Serie C, Grup C 'de evinde oynadığı 10 maçın 3 tanesinde gol atamadı.
Taranto FC bu sezon Serie C, Grup C 'de oynadığı 9 deplasman maçının 3 tanesinde gol atamadı.
Foggia bu sezon evinde oynadığı maçlarda: 5-4-1.
Giovanni Di Noia 7 sarı kartla Foggia takımının en çok sarı kart gören oyuncusu. Taranto FC takımından Matias Lui Antonini 7 sarı kart gördü.
Bundan bir sene önce Taranto FC, 26 puanla 9. sıradaydı. Şu anda ise 33 puanla 5. sırada.
Foggia ilk yarıda 25% kazanır, Taranto FC 21% kazanır.
Foggia ilk yarıda 25% kazanır, Taranto FC 21% kazanır.
Son karşılaşmalarının kazananı Taranto FC.
Son karşılaşmalarında Taranto FC,2 gol farkla kazandı.
Foggia evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 83%.
Taranto FC deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 50%.
Foggia evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 16%.
Taranto FC deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 11%.
Taranto FC son zamanlardaki Serie C, Grup C performansı Foggia daha iyi.
Taranto FC son 5 maçtaki performansı Foggia daha iyi.
Taranto FC, Foggia ’ye karşı son 5 maçını kazandı(tüm turnuvalarda).
Son 5 maçta,Foggia 1 kere,Taranto FC 2 kere kazandı,2 maç berabere bitti.
Taranto FC,Serie C, Grup C Foggia ’ye karşı son 5 maçını kaybetti.
Foggia,Serie C, Grup C Taranto FC ’ye karşı son 5 maçını kazandı.
Foggia,Taranto FC karşısında 0.8,Taranto FC,Foggia karşısında 1 gol atıyor(genel olarak).
Foggia ve Taranto FC arasındaki maçlarda ortalama gol sayısı 1.8.
Foggia ve Taranto FC arasındaki maçların ilk yarılarında atılan ortalama gol sayısı 1.
Foggia evinde 1.78 gol ve Taranto FC deplasmanda 0.58 gol atıyor(genel ortalama).
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!