Calgary Dinos (Bayanlar) - Trinity Western (Bayanlar) 27.10.2023 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Calgary Dinos (Bayanlar) ve Trinity Western (Bayanlar) arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Calgary Dinos (Bayanlar) ve Trinity Western (Bayanlar) arasındaki maçın olası sonucunun - Çift şans - 1X olacaktır.
27/10/2023
Calgary Dinos (Bayanlar)
Trinity Western (Bayanlar)
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 28.10.2023 19:40
Maç incelemesi
Kanada kategori var olan yaklaşan Kanada. Üniversitelerarası Şampiyona. Bayanlar turnuvası, Calgary Dinos (Bayanlar) ve Trinity Western (Bayanlar) arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 27.10 tarihinde, 22:05'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Calgary Dinos (Bayanlar) hem de Trinity Western (Bayanlar) için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Karşılaştırma istatistiği
Calgary Dinos (Bayanlar) inceleme
Mevcut Kanada. Üniversitelerarası Şampiyona. Bayanlar sezonu boyunca, Calgary Dinos (Bayanlar) takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 0 galibiyet, 0 mağlubiyet ve 10 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 0 galibiyet vardı. Ortalama olarak, Calgary Dinos (Bayanlar), 0 gol attı ve maç başına 0 gol yedi, 0 gol farkı oldu. Calgary Dinos (Bayanlar) kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 0 gol atar. Calgary Dinos (Bayanlar) takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 0 dakika lazım.
Trinity Western (Bayanlar) inceleme
Mevcut Kanada. Üniversitelerarası Şampiyona. Bayanlar sezonunda, Trinity Western (Bayanlar) 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 1'ini kazandı ve toplamda 2 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 2 kayıp elde etti. 6 berabere. Takım 4 gol attı ve 2 gol yedi, bu da +2'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, Trinity Western (Bayanlar) deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 90 golü. Trinity Western (Bayanlar)'in deplasman maçlarında, her iki takım da 1 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 17%'ini oluşturuyor. Trinity Western (Bayanlar) oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 90 dakikası gerekir.
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Bahis ipuçları
10 / 10 of last matches Calgary Dinos (Bayanlar) in all competitions had less than 2 goals
10 / 10 of last matches Calgary Dinos (Bayanlar) in Kanada. Üniversitelerarası Şampiyona. Bayanlar had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Trinity Western (Bayanlar) in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Trinity Western (Bayanlar) in Kanada. Üniversitelerarası Şampiyona. Bayanlar had less than 2 goals
Mərc:Toplam - Altında (1.5)
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Trinity Western (Bayanlar) 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların Trinity Western (Bayanlar) 'si Kanada. Üniversitelerarası Şampiyona. Bayanlar yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
1 / 10 son maçın Trinity Western (Bayanlar) 'si Kanada. Üniversitelerarası Şampiyona. Bayanlar 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 1 yarı - K1
1 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
1 / 10 son maçların Calgary Dinos (Bayanlar) 'si Kanada. Üniversitelerarası Şampiyona. Bayanlar berabere bitti
Mərc:1x2 - X
1 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Calgary Dinos (Bayanlar) 'sinde en az bir takım gol atamadı
1 / 10 son maçların Calgary Dinos (Bayanlar) 'sinde Kanada. Üniversitelerarası Şampiyona. Bayanlar en az bir takım gol atamadı
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Trinity Western (Bayanlar) 'sinde en az bir takım gol atamadı
3 / 10 son maçların Trinity Western (Bayanlar) 'sinde Kanada. Üniversitelerarası Şampiyona. Bayanlar en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
1 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Trinity Western (Bayanlar) 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 10 son maçın Trinity Western (Bayanlar) 'si Kanada. Üniversitelerarası Şampiyona. Bayanlar 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 28.10.2023 19:40
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!