Canaa FC PA - Cameta PA 24.01.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Canaa FC PA ve Cameta PA arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Canaa FC PA ve Cameta PA arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Altında (2.5) olacaktır.
24/01/2024
Canaa FC PA
Cameta PA
Bet:Toplam - Altında (2.5)
Bahis parası koyMaç incelemesi
Brezilya kategori var olan yaklaşan Paraense turnuvası, Canaa FC PA ve Cameta PA arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 24.01 tarihinde, 14:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Canaa FC PA hem de Cameta PA için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Karşılaştırma istatistiği
Canaa FC PA inceleme
Mevcut Paraense sezonu boyunca, Canaa FC PA takımı 1 oyunları oynadı. Kulüp, 0 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 0 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 0 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 12. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Canaa FC PA, 0 gol attı ve maç başına 0 gol yedi, 0 gol farkı oldu. Canaa FC PA takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 0 dakika lazım.
Cameta PA inceleme
Mevcut Paraense sezonunda, Cameta PA 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 3'ini kazandı ve toplamda 4 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 kayıp elde etti. 3 berabere. Takım 7 gol attı ve 11 gol yedi, bu da -4'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Cameta PA sıralamalarda 4. konumunda. Ortalama olarak, Cameta PA deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 40 golü. Cameta PA'in deplasman maçlarında, her iki takım da 2 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 25%'ini oluşturuyor. Cameta PA oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 40 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. Cameta PA | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12. Canaa FC PA | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
USL Lig 2
Asheville City-Charlotte Independence II
ABD Şampiyonası. WPSL. Bayanlar
Philadelphia Ukrainian (Bayanlar)-Penn Fusion (Bayanlar)
Şili Kupası
Unión Española-Colo-Colo
USL Lig 2
Hill Country Lobos-Lonestar SC
ABD NPSL
Joy St Louis Park-Minnesota Blizzard FC
USL Lig 2
Atletico Union-Real Colorado
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Bahis ipuçları
8 / 10 of last matches Cameta PA in all competitions scored at least 1 goal
8 / 10 of last matches Cameta PA in Paraense scored at least 1 goal
Mərc:Toplam - Fazla (0.5)
1 / 1 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Canaa FC PA 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 1 son maçların Canaa FC PA 'si Paraense yenilgiyle sonuçlandı
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Cameta PA 'si kaybetmedi
7 / 10 son maçların Paraense Cameta PA 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
1 / 1 tüm müsabakalardaki son maçların Canaa FC PA 'si berabere kalmadı
1 / 1 son maçların Paraense Canaa FC PA 'si berabere sonuçlanmadı
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Cameta PA 'si berabere kalmadı
7 / 10 son maçların Paraense Cameta PA 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
1 / 1 tüm müsabakalarda son maçların Canaa FC PA 'sinde en az bir takım gol atamadı
1 / 1 son maçların Canaa FC PA 'sinde Paraense en az bir takım gol atamadı
5 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Cameta PA 'sinde en az bir takım gol atamadı
5 / 10 son maçların Cameta PA 'sinde Paraense en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
1 / 1 of last matches in all competitions Canaa FC PA played with a score of 0:0
1 / 1 of last matches in Paraense Canaa FC PA played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in all competitions Cameta PA played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Paraense Cameta PA played with a score of 0:0
Mərc:İlk golu vuran - X
1 / 1 of last matches in all competitions Canaa FC PA played with a score of 0:0
1 / 1 of last matches in Paraense Canaa FC PA played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in all competitions Cameta PA played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Paraense Cameta PA played with a score of 0:0
Mərc:Toplam - Altında (0.5)
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!