Club Santos Laguna - Cruz Azul 23.04.2025 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Club Santos Laguna ve Cruz Azul arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Club Santos Laguna ve Cruz Azul arasındaki maçın olası sonucunun - 1x2 - K2 olacaktır.
23/04/2025
Club Santos Laguna
Cruz Azul
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 23.04.2025 19:41
Maç incelemesi
Meksika kategori var olan yaklaşan U23 Liga MX turnuvası, Club Santos Laguna ve Cruz Azul arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 23.04 tarihinde, 13:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Club Santos Laguna hem de Cruz Azul için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 4 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 19.02.25 tarihinde, 0:2 nihai skorla gerçekleşti. Club Santos Laguna takımı, 1 maçta galip geldi, bu arada Cruz Azul takımı, 2 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 1 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 4-7 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Club Santos Laguna inceleme
Mevcut U23 Liga MX sezonu boyunca, Club Santos Laguna takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 5 galibiyet, 5 mağlubiyet ve 0 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 6 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 16. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Club Santos Laguna, 13 gol attı ve maç başına 8 gol yedi, +5 gol farkı oldu. Club Santos Laguna kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 44.3 gol atar. Club Santos Laguna takımın kendi sahasındaki 2 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 20%'ini oluşmaktadır. . Club Santos Laguna takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 44.3 dakika lazım.
Cruz Azul inceleme
Mevcut U23 Liga MX sezonunda, Cruz Azul 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 4'ini kazandı ve toplamda 6 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 kayıp elde etti. 1 berabere. Takım 12 gol attı ve 10 gol yedi, bu da +2'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Cruz Azul sıralamalarda 3. konumunda. Ortalama olarak, Cruz Azul deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 43.6 golü. Cruz Azul'in deplasman maçlarında, her iki takım da 4 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 40%'ini oluşturuyor. Cruz Azul oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 43.6 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Cruz Azul | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | 9 | 4 | 4 | 25 | 17 | 32 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16. Club Santos Laguna | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | 4 | 4 | 9 | 18 | 29 | 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Myanmar Şampiyonası. Bayanlar
Yangon United (Bayanlar)-Thitsar Arman (Bayanlar)
Vietnam Şampiyonası. Bayanlar
Hanoi F.C. (Bayanlar)-Ho Chi Minh City F.C. (Bayanlar)
Çin Süper Ligi, Kadınlar
Guangdong Haiyin (Bayanlar)-Wuhan Jiangda (Bayanlar)
Guangxi Pingguo (Women)-Beijing Yuhong (Bayanlar)
Guangdong Province (Bayanlar)-Wuhan Jiangda (Bayanlar)
Tercera Division, Reserves
Club Atlético River Plate II-Juventud de Las Piedras II
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Club Santos Laguna ve Cruz Azul’in ilk golü attığı, U23 Liga MX’ta 2024/2025 sezonunda
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Club Santos Laguna maçlar ve Cruz Azul maçlar turnuva içinde U23 Liga MX
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Club Santos Laguna ve Cruz Azul için U23 Liga MX turnuvasında 2024/2025 sezonunda
Bahis ipuçları
1 / 4 takımlar arasındaki son maçların sayısı Club Santos Laguna 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
1 / 4 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
1 / 4 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
Mərc:1x2 - X
1 / 4 Takımlar arasındaki son maçların Cruz Azul 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
1 / 4 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Çift şans - 12
10 / 10 of last matches Club Santos Laguna in all competitions had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Club Santos Laguna in U23 Liga MX had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Cruz Azul in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Cruz Azul in U23 Liga MX had less than 3 goals
Mərc:Toplam - Altında (2.5)
7 / 10 of last matches Club Santos Laguna in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Club Santos Laguna in U23 Liga MX scored at least 1 goal
3 / 4 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
9 / 10 of last matches Cruz Azul in all competitions scored at least 1 goal
9 / 10 of last matches Cruz Azul in U23 Liga MX scored at least 1 goal
Mərc:Toplam - Fazla (0.5)
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 23.04.2025 19:41
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!